Secondary Adv

Makineri vakumi me trup celiku dhe alumini, Alpak Solutions

Alpak Solutions

Pershkrimi

Makineri vakumi me trup celiku dhe alumini

 

TSM-1000

 

» Memorje: 9 programe

» Me ekran dixhital

» Dametri i rulonit: 250x420

» Trup çeliku dhe alumini

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme