Secondary Adv

Flex Austria

 

Përshkrimi

Flexaustria eshte nje nder kompanite bashkekohore me nje experience mbi 10 vjecare ne fushen e dyshekeve, dhomave te gjumit dhe aksesoreve te saj.Certifikata ISO 9001 : 2000 eshte deshmia.Dysheket, dhomat e gjumit, jasteket dhe cdo aksesore tjeter dallon kur ofrohet nga Flexaustria. Gama e aksesoreve qe vjen nga Austria eshte ekskluziviteti yne, jo vetem per cilesine por edhe per bukurine qe ofron!

Çfarë ofron

 

 

Persa i perket dyshekeve principi yne eshte se ofrojme:
•    Dyshek Latex 100% natyrore, antialergjike dhe antibakteriale.
•    Dyshek shauma dhe memory.


Puna me kompani te medha austriake si “Sembella”, i ka dhene shume prioritet kompanise tone, sepse te gjithe dysheket jane me kellef te heqshem dhe qe mund te lahen ne lavatrice, kane zona te diferencuara te kolones vertebrale e per me teper te gjithe jane antialergjik dhe antibakterial.

Per me teper dysheket kane sistemin e transpirimit te ajrit. Persa i perket jastekeve jane eksperimentuar nga kombinimi i dy teknologjive nga shauma viskoze dhe elastike si dhe nga shtresa me teknoxhel. Kellefi i jastekeve eshte antialergjik. Endja eshte ne dopjo shtrese, i cili mund te hiqet dhe te lahet ne lavatrice. Te ne gjithashtu eshte i disponueshem dhe jasteku me xhel, i cili eshte i mire studiuar per mbeshtetjen optimale te qafes dhe kokes.


Nderkohe per dhomat e gjumit ne kemi nje game shume te gjere e cila permban dhoma gjumi
•    klasike
•    moderne
•    e personalizuar.

Kur duam te zhytemi ne nje ambient te ngrohte dhe mikprites zgjedhim dhomat klasike, te cilat jane ambienti i duhur per ate qe deshiron te mobiloje me stil, elegance dhe cilesi. Nese jeni persona qe pelqeni risine, kreativitetin dhe prakticitetin eshte koha per te menduar per nje dhome gjumi moderne. Sot eshte e mundur per te vendosur per gjithcka qe nga permasat e deri te detajet. Persa i perket dhomes se gjumit te personalizuar, te gjithe e dime se 1/3 e jetes tone kalon duke fjetur, e per kete arsye kemi nevoje per nje ambjent te qete, te harmonishem dhe mbi te gjitha shplodhes.


Kjo dhome te jep mundesine e shplodhjes, studimit ose meditimit. Nuk mund te lem pa permendur kurresesi aksesoret e dhomes se gjumit si: -mbulesa krevati -jastek dekorativ -carcafe -batanije -jorgane te cilat mundesohen nga kompania e mirnjohur italiane si “Cassa Anversa”. Per me teper kane perberje pambuku, sateni etj. Ne qender te vemendjes ne kemi edhe femijet. Dhoma e tyre duhet te jete nje perralle e vertete dhe kete ne e mundesojme me ndihmen e aksesoreve “Taffeta”. Per me shume duam t’ju japim mundesine per te na vizituar dhe per t’u suprizuar.

Shërbime

Dyshek dopjo per krevat
Dyshek dopjo per krevat
Krevat trecereksh
Krevat trecereksh
Krevat dopio
Krevat dopio
Dhome matrimoniale e personalizuar
Dhome matrimoniale e personalizuar
Dhome gjumi per cifte
Dhome gjumi per cifte
Dyshek tek
Dyshek tek
Dyshek pa susta
Dyshek pa susta
Dyshek me susta
Dyshek me susta
Trina me Kontenitor
Trina me Kontenitor
Mublesa krevati
Mublesa krevati
Jorgan per krevat dopio
Jorgan per krevat dopio
Jastek dekorativ per divane
Jastek dekorativ per divane
Carcafe per krevat femijesh
Carcafe per krevat femijesh
Carcafe per krevat dopio
Carcafe per krevat dopio
Carcafe per femije
Carcafe per femije
Batanije per krevat
Batanije per krevat
Aksesore per dhoma femijesh
Aksesore per dhoma femijesh
Pupa per shtepi dhe bare
Pupa per shtepi dhe bare
Komplet dhome gjumi per femije
Komplet dhome gjumi per femije
Dhoma gjumi per femije
Dhoma gjumi per femije
Dhoma gjumi per cifte
Dhoma gjumi per cifte
Dhoma gjumi neoklasike
Dhoma gjumi neoklasike
Dhoma gjumi moderne
Dhoma gjumi moderne
Jastek memory
Jastek memory
Jastek Latex
Jastek Latex
Dhome matrimoniale e personalizuar
Dhome matrimoniale e personalizuar
Dysheku GOLD me 4 zona perberese
Dysheku GOLD me 4 zona perberese
Jorgane elegant per krevate
Jorgane elegant per krevate
Pelhura te buta pambuku me detaje te thurjes
Pelhura te buta pambuku me detaje te thurjes
Set carcaf saten me ngjyra te ndryshme
Set carcaf saten me ngjyra te ndryshme

Certifikime

Certifikate BS PAS 99 2012

Certifikate EN ISO 3834-2005

Certifikate EN ISO 20000-1 2011

Certifikate ISO 9001 2015

Certifikate ISO 28001-2007-English

Certifikate ISO 28001-2007-Shqip

Certifikate UNI EN ISO 14001 2015

Certifikate cilesie (Summit new york)

Certifikate Origjine

Certifikate rregjistrim marke

Video

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Flexaustria (@flexaustria)