Secondary Adv

GJERGJI H TEKSTIL

 

Përshkrimi

Gjergji H Textile, me eksperience 25+ vjet në fushën e tekstileve, një emër serioz dhe i pakonkurrueshëm, furnizuesi më i madh i tekstileve nga e gjithë bota, distributor shumice për të gjitha llojet e copave, për shtëpi, hotel, restorant dhe uniforma pune. Gjergji H Textile, dizajn dhe personalizim me plotësimin në kohë të kërkesave, i zgjedhuri për shumë biznese, kryesisht në kompanitë e hotelerisë. Ju ndihmojmë të bëni zgjedhjen më të përshtatëshme për kërkesat që ju keni dhe të gjithë proçesin e mbyllni te ne.

Hotele

Gama e gjerë e produkteve për hoteleri dhe proporcioni i drejtë çmim/kualitet e ka vendosur kompaninë Gjergji H në krye importuesve të tekstilit në Shqipëri dhe fqinjëve tanë.

 

Restorante

Kualiteti i lartë i mbulesave të tavolinës dhe picetave, shumë llojshmëria e dizajneve, dhe çmimi shumë konkurues e ka bërë zgjedhjen e parë dhe te vetme të restoranteve më të mirë në Shqipëri.

 

Arredim Eventesh

Gjergji H Tekstil ju sjell lule artificiale, karrige për evente, mbulesa, perde, tekstile dekorative dhe gama vazhdon. Jemi ndër partnerët më të fortë të kompanive të eventeve më në yë në Shqipëri. Ofrojmë gamë më të gjerë te dekoreve dhe tekstileve per dekore, me çmim, dizajn dhe kualitet që nuk e gjeni askund tjetër.

 

Fasoneri / Rrobaqepsi

Një gamë shumë e gjerë dizajnesh dhe materialesh i bën të mundur rrobaqepsive dhe fasonerive të krijojnë koleksione fantastike.

Çfarë ofron

Gamë e Gjerë

Gjthçka ju duhet në fushën e tekstilit dhe produkteve te tekstilit e gjeni në një vend.

 

Eksperiencë e Pasur

Për mbi 25 vjet ne jemi përqendruar vetëm në industrinë e tekstilit.

 

Suport dhe Shërbim

Ne ju japim suport gjatë gjithë proçesit, që nga përzgjedhja e materialeve, dizajni, qepja, dhe transporti deri në adresë.

 

Kulturë Pune

Kemi krijuar një kulturë që i ofron rezultate të larta klientëve në përzgjedhjen e produkteve. Kjo na ndihmonë që të kemi klient të lumtur dhe besnik

 

Ekip Brilant

Ekipi i gjergji H Tekstil është një ekip me eksperiencë, dhe shumë të aftë në punën e tyre. Gjithmon të gatshëm të ndihmojnë klientët në çdo detaj.

 

Çmimet më të Mira

Proporcioni i drejtë Çmim / Kualitet na lejon të kemi çmimet më të mira për kualitete të ndyshme. Gjithashtu kemi furnitorët më me eksperiencë në fushën tonë.

Shërbime

Tekstile me shumice per hotele
Tekstile me shumice per hotele
Sete carcafesh te personalizuar per hotele
Sete carcafesh te personalizuar per hotele
Carcafe me permasa dopio dhe teke per hotele
Carcafe me permasa dopio dhe teke per hotele
Carcafe per hotele Pambuk Perkale
Carcafe per hotele Pambuk Perkale
Tekstile cilesore per apartamente, airbnb, hotele
Tekstile cilesore per apartamente, airbnb, hotele
Carcafe saten, cotton, bamboo cilesi superiore
Carcafe saten, cotton, bamboo cilesi superiore
Jasteke me mikrofibra dhe pupla per hoteleri
Jasteke me mikrofibra dhe pupla per hoteleri
Jorgane cilesore per hotele, bujtina, shtepi pushimi
Jorgane cilesore per hotele, bujtina, shtepi pushimi
Komplete carcafesh per AirBnb
Komplete carcafesh per AirBnb
Mbulesa krevatesh, kuverta
Mbulesa krevatesh, kuverta
Peshqira te bardhe me logo per hotele
Peshqira te bardhe me logo per hotele
Peshqira te personalizuar per hotele
Peshqira te personalizuar per hotele
Sete peshqira per fytyren, trupin, duart dhe kembet
Sete peshqira per fytyren, trupin, duart dhe kembet
Sete robdishanesh dushi
Sete robdishanesh dushi
Mbrojtese dysheku me shumice
Mbrojtese dysheku me shumice
Tekstile me shumice dhe pakice ne shitje
Tekstile me shumice dhe pakice ne shitje
Tekstile per restorante me shumice
Tekstile per restorante me shumice
Tekstile per rrobaqepsi me shumice
Tekstile per rrobaqepsi me shumice
Mbulesa tavoline dhe peceta
Mbulesa tavoline dhe peceta
Perde Black Out dhe Tyle
Perde Black Out dhe Tyle
Tekstile dhe dekore per evente
Tekstile dhe dekore per evente
Copa me dizenjo per perde, mbulesa, tapiceri
Copa me dizenjo per perde, mbulesa, tapiceri
Karrige dekorative per evente
Karrige dekorative per evente
Lule artificiale dhe aksesore per dekor ne evente
Lule artificiale dhe aksesore per dekor ne evente
Pjata dhe servise dekorative
Pjata dhe servise dekorative
Raner per krevate
Raner per krevate
Runner per tavolina restorantesh
Runner per tavolina restorantesh
Tekstile per shezllone
Tekstile per shezllone
Tekstile per tapiceri mobiljesh
Tekstile per tapiceri mobiljesh
Veshje per karrige
Veshje per karrige
Carcafe me logo
Carcafe me logo
Double Muslin 100 per qind pambuk
Double Muslin 100 per qind pambuk
Peshqire plazhi
Peshqire plazhi
Runner Personal
Runner Personal

Historiku

"Çfarëdo që mendja e njeriut mund të konceptojë dhe besojë, mund ta arrijë. Mendimet janë gjëra! Janë gjëra shumë të fuqishme në të vërtet, kur përzihen me vendosmëri dhe dëshirën e zjarrtë, mund të përkthehen në pasuri." 

 

Krijuar në vitin 1994, nga dy njerez me një vizion dhe vendosmëri për tu bër lider në fushën e tekstilit në Shqipëri. Në një Shqipëri post Komuniste, me shumë mangësira në treg, këta dy bashkshort vendosën ti mbushin këto mangësi në fushën e tekstilit.

 

Në fillim shfrytëzuan tekstilin që ishte prodhur në Shqipëri duke e blerë nga magazinat e kombinatit të Beratit. Shumë shpejt me anë të punës së tyre të pa ndërprerë, u bënë kompania e parë që importuan tekstile nga Kina.

 

Puna e tyre vazhdoi e pa ndërprerë as nga lufta civile e vitit famëkeq 97′. Duke furnizuar derë më derë çdo klient që kishte nevojë për produktet e tyre nga Saranda deri në Shkodër. 

 

Që nga fillimi i punës tonë deri më sot ndër parimet më të rëndësishme tonat ka qënë ndershmëria me klientin. Gjithmon i ofrojmë dhe i orjetojm të marrin produktin që vërtet i duhet për standartin që kërkon. Jemi të parët që fusim produktet më të reja dhe më inovatore në Shqipëri. Teknologjia e tekstilit ka inovacione të reja çdo vit, po ashtu edhe Gjergji H Tekstil.

 

Shifrat e kompanisë tonë flasin shumë. Kemi bërë një rrugtim të gjatë dhe shumë të bukur këto vite punë. Do bëjmë më të mirën të vazhdojmë të jemi në shërbimin tuaj për shumë vite në vazhdim!

Punë të kryera

GJERGJI H TEKSTIL1511868697
GJERGJI H TEKSTIL1511868989
GJERGJI H TEKSTIL1511869000
GJERGJI H TEKSTIL1511869011
GJERGJI H TEKSTIL1511869019
GJERGJI H TEKSTIL1511869044
GJERGJI H TEKSTIL1511869055
GJERGJI H TEKSTIL1511869064
GJERGJI H TEKSTIL1511869080
GJERGJI H TEKSTIL1511869092
GJERGJI H TEKSTIL1511869103
GJERGJI H TEKSTIL1511869111
GJERGJI H TEKSTIL1523949473
GJERGJI H TEKSTIL1523949493
GJERGJI H TEKSTIL1523949514
GJERGJI H TEKSTIL1523949533
GJERGJI H TEKSTIL1523949558
GJERGJI H TEKSTIL1523949575
Amaro Apartaments
Amaro Apartaments
Bamboo
Bamboo
Chateau Linza
Chateau Linza
Green Gem, Villas Palase
Green Gem, Villas Palase
Hotel Solaris
Hotel Solaris
Maritim
Maritim
Hotel Melia
Hotel Melia
Piceta me logo A'mare restaurant
Piceta me logo A'mare restaurant

Video