Secondary Adv

Shtepia Ideale

 

Përshkrimi

Kompania Sprint Distribution është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 2 dyqane, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord.

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.

Çfarë ofron


Sprint Distribution ka zgjedhur të sjellë në tregun Shqiptar produktet e textilit si perde, carcafë, kuverta, jorganë dhe cdo gjë textili për të gjitha moshat nga markat më të mira për produket e shtëpisë dhe hotelerisë ku më të spikaturat janë Down Town Home, Nima Home, Marie Claire Paris, Polo Home, Reig Marti Spain, Nomon Clock, Donato Marinelli, dhe shumë të tjerë të cilët me gamën e tyre të zgjeruar ofrojne cmime dhe cilesi të ndryshme ku cdokush do të gjejë atë që kërkon.

Shërbime

Aksesore per dhoma gjumi
Aksesore per dhoma gjumi
Aksesore per krevate bebesh
Aksesore per krevate bebesh
Batanije festive
Batanije festive
Carcafe dhe kellef jasteku per femije
Carcafe dhe kellef jasteku per femije
Jastek dekorativ per divane, kolltuqe
Jastek dekorativ per divane, kolltuqe
Jorgan per krevat dopio
Jorgan per krevat dopio
Kellef per dysheke
Kellef per dysheke
Kuverta, jorgan dhe batanije per femije
Kuverta, jorgan dhe batanije per femije
Mbulesa per divane
Mbulesa per divane
Mbulesa per tavoline ngrenie
Mbulesa per tavoline ngrenie
Ore dekorative per sallon
Ore dekorative per sallon
Ore e punuar me dore per zbukurim
Ore e punuar me dore per zbukurim
Perde per lokale dhe shtepi
Perde per lokale dhe shtepi
Peshqire robdishane per tualet
Peshqire robdishane per tualet
Peshqire, doreza, mbulesa, veshje kuzhine gatimi
Peshqire, doreza, mbulesa, veshje kuzhine gatimi
Rrugica per dhome femijesh
Rrugica per dhome femijesh
Set batanije per dhome gjumi
Set batanije per dhome gjumi
Set carcafesh per dhome gjumi
Set carcafesh per dhome gjumi
Set jorganesh per dhome gjumi
Set jorganesh per dhome gjumi
Set kuverte dhe kellef jasteku per krevat
Set kuverte dhe kellef jasteku per krevat
Shapka per shtepi
Shapka per shtepi
Shufra dhe korniza per perde
Shufra dhe korniza per perde
Tapete per dhome femijesh
Tapete per dhome femijesh
Tapete rrugica per shtepi
Tapete rrugica per shtepi
Unaza inoksi dhe bakri per perde
Unaza inoksi dhe bakri per perde
Grila me komandim te automatizuara
Grila me komandim te automatizuara
Grila veneciane alumini
Grila veneciane alumini
Grila veneciane druri
Grila veneciane druri
Perde romane per shtepi
Perde romane per shtepi
Perde te automatizuara
Perde te automatizuara

Punë të kryera

Banka Societe Generale Albania
Banka Societe Generale Albania
Bar +39 ne Bllok
Bar +39 ne Bllok
Gjykata Administrative e Apelit
Gjykata Administrative e Apelit
Grila veneciane alumini per nje call center
Grila veneciane alumini per nje call center
Ore te punuara me dore
Ore te punuara me dore
Perde roller per zyrat e Gega Oil
Perde roller per zyrat e Gega Oil
Perde roller siluete tek hotel Mers
Perde roller siluete tek hotel Mers
TOP CHANNEL perde roller screen
TOP CHANNEL perde roller screen
Toptani Shopping Center
Toptani Shopping Center
Umami restaurant by Renato Mekolli
Umami restaurant by Renato Mekolli
Montim moketi nga Shtepia Ideale per Air Albania Stadium - zona vip
Montim moketi nga Shtepia Ideale per Air Albania Stadium - zona vip
Perde roller prodhuar dhe montuar nga Shtepia Ideale tek Air Albania Stadium
Perde roller prodhuar dhe montuar nga Shtepia Ideale tek Air Albania Stadium
Perde per apartament ne Tirane
Perde per apartament ne Tirane
Melia Hotel Resort, Albania
Melia Hotel Resort, Albania

Partnere

reig-martipoloclubnomonnimahomedown-townzogometalamaryllisanartisidas-dasdiazdonato-martinellifortunanimakidsmarie-claire-paris0ema hotelling

Video