Secondary Adv

Melvinflex Albania

 

Përshkrimi

Shtrati është vendi ku të gjitha ditët nisin dhe përfundojnë. Orët e gjumit janë ato që bëjnë diferencën. Në këto orë varet humori, energjia dhe produktiviteti yt. Sepse një shtrat është më shumë se vendi ku ti fle. Është vendi ku qetësohesh pas një dite të gjatë.

Është vendi ku rimbledh fuqitë për të nesërmen. Për më shumë lëvizje, më shumë aktivitet, më shumë jetë. Shprehja thotë se me një bark bosh nuk mund të filozofosh. Ne themi; me një gjumë të keq, nuk mund të funksionosh. Prandaj në Melvinflex punojmë fort për të t'i bërë këto orë sa më të vlefshme.

Në vitin 1993 ishim të parët që sollëm cilësinë europiane në dhomat shqiptare të gjumit. Tashmë, pas 25 vitesh aktivitet, mund të themi se të njohim më mirë se kushdo. E dimë çfarë kërkon dhe jemi të gatshëm ta ofrojmë. Ne jemi një ekip largpamës e inovativ që mbi të gjitha, dashuron gjumin e mirë. Qëllimi ynë është të rikonceptojmë dhomën më të rëndësishme të shtëpisë tënde me stil dhe funksionalitet. Ne synojmë ta transformojmë dhomën e gjumit në një hapësirë ku të mund të shijosh çdo moment zgjuar dhe çdo sekondë kur fle. Melvinflex është kontrata jote afatgjatë me gjumin e mirë!

MelvinFlex VS Konkurentët

    Të vetmit me mbi 25 vite eksperiencë në tregun shqiptar
    Punime artizanale me materiale cilësore europiane
    Punime të personalizuara në kohë rekord
    Të gatshëm për t'ju informuar në detaje
    Çmime të përballueshme duke filluar nga 200 €
    Oferta gjatë gjithë vitit

Çfarë ofron

Ne nuk jemi thjesht një hallkë transmetuese nga prodhuesi te klienti. Ne jemi të përfshirë në gjithë procesin e krijimit dhe realizimit të produktit. Puna artizane e cilësisë maksimale është ajo që na diferencon.

Falë nesh, ju mund të krijoni dyshekun tuaj ashtu si e dëshironi. Zgjidhni:

  • Përmasat
  • Materialet që do të përdoren
  • Kombinimin e tyre


Përveç punimit elitar, ju do të fitoni një produkt të personalizuar, që i reziston viteve dhe mendon për financat tuaja.

 

Shërbime

Dyshek me Aloe Vera ergonomik
Dyshek me Aloe Vera ergonomik
Dysheke antialergjik dhe antibakterial
Dysheke antialergjik dhe antibakterial
Dyshek per pesha te renda
Dyshek per pesha te renda
Dysheke cilesore per bebe
Dysheke cilesore per bebe
Dysheke dopio King Size
Dysheke dopio King Size
Dysheke ergonomik
Dysheke ergonomik
Dysheke gjysemortopedik
Dysheke gjysemortopedik
Dysheke latex
Dysheke latex
Dysheke me susta speciale bikonike
Dysheke me susta speciale bikonike
Dysheke ortopedik
Dysheke ortopedik
Dysheke per femije
Dysheke per femije
Dysheke per hotele
Dysheke per hotele
Dysheke per persona me dhimbje mesi dhe qafe
Dysheke per persona me dhimbje mesi dhe qafe
Dysheke Italian Poliuretani
Dysheke Italian Poliuretani
Shtresa dyshekesh
Shtresa dyshekesh
Jasteke antialergjik dhe antibakterial Latex
Jasteke antialergjik dhe antibakterial Latex
Jasteke me latex per femije dhe bebe
Jasteke me latex per femije dhe bebe
Jasteke me memory dhe xhel
Jasteke me memory dhe xhel
Jasteke memory me ekstrakte
Jasteke memory me ekstrakte
Jasteke per persona me probleme te qafes dhe shpines
Jasteke per persona me probleme te qafes dhe shpines
Krevate elektrik
Krevate elektrik
Krevate hekuri Dopio dhe tek
Krevate hekuri Dopio dhe tek
Krevate lekure Dopio dhe tek
Krevate lekure Dopio dhe tek
Krevat te fshehur muri manual dhe automatik me telekomande
Krevat te fshehur muri manual dhe automatik me telekomande
Kend dhe Divane me mekanizem hapes (Krevat dhe kontenitor)
Kend dhe Divane me mekanizem hapes (Krevat dhe kontenitor)

Filiale

Melvin Flex Autostrada Tirane- Durres
 Tiranë Kashar, Autostrada Tiranë- Durrës Km 7, pranë resortit Stela
E-mail: info@melvinflex.com
Cel: +355 69 20 32 674


Melvin Flex Lushnje
Lushnje, Rrethrrotullimi i Plugut
E-mail: info@melvinflex.com
Cel: +355 69 20 32 674