Secondary Adv

CASAL

 

Përshkrimi

Casal Albania, showroomi më i ri i mobiljeve moderne, inovative dhe me dizajn unik në Shqipëri. Në Casal do të mund të gjeni mobilet dhe aksesoret me bashkekohore per shtepite dhe ambientet tuaja per te permbushur ato me shume stil dhe elegance, risi si dhe produktet më të përshtatshme për shtëpinë tuaj.

 

Tek Casal do te gjeni:

- Kende te te gjitha permasave & Divane;

- Tavolina ngrenie, mesi dhe anesore;

- Dhoma gjumi te kompletuara;

- Mobilje per TV dhe Rafte;

- Mobilje Korridori;

- Tavolina studimi & Librari;

- Tapeta etj.

 

Te gjitha i gjeni ne Casal, me cmime konkuruese. Qellimi i Casal Albania eshte te ofrojne cilesi dhe korrektesi maksimale. 

Shërbime

Kende per shtepi plazhi
Kende per shtepi plazhi
Kende moderne
Kende moderne
Kende per sallon me permasa te vogla
Kende per sallon me permasa te vogla
Kolltuqe tek
Kolltuqe tek
Poltrona
Poltrona
Dhoma gjumi matrimoniale
Dhoma gjumi matrimoniale
Dhoma gjumi moderne
Dhoma gjumi moderne
Set tavolina mesi
Set tavolina mesi
Tavolina anesore rrumbullake
Tavolina anesore rrumbullake
Tavolina kafeje per sallon
Tavolina kafeje per sallon
Set tavolina dhe karrige
Set tavolina dhe karrige
Set tavoline me 4 karrige per lokale
Set tavoline me 4 karrige per lokale
Tavolina buke per 4 persona
Tavolina buke per 4 persona
Tavolina ngrenie dhe karrige
Tavolina ngrenie dhe karrige
Tavolina ngrenie per 6 persona
Tavolina ngrenie per 6 persona
Tapete dekorativ
Tapete dekorativ
Tapete per dhoma gjumi
Tapete per dhoma gjumi
Tapete per sallon
Tapete per sallon
Tapete per shtepi
Tapete per shtepi
Tapete persian
Tapete persian

Video