Secondary Adv

EDER FURNITURE

 

Përshkrimi

Eder Furniture Shpk është një ndër emrat më të njohur të fushës së industrisë së mobilimit në Shqiperi, si rezultat i një tradite shumë vjeçare në fushën e prodhimit të mobiljeve dhe arredimeve. Pjesë e tregut shqiptar prej shume vitesh, tashmë të njohur për cilësine që ofrojnë, gamën e gjerë të produkteve dhe modeleve, dizenjot moderne dhe ato klasike etj. Eder Furniture merr persiper të realizojë projekte të medha dhe të vecanta, duke përmendur këtu arredime totale të apartamenteve, vilave, hoteleve, institucione dhe ambiente biznesi.

SI DALLOJMË NGA TË TJERËT

 

Kualitet dhe performancë

 

Punim efikas

Kompania Eder Furniture kontribon në mbi 100 projekte të ndryshme çdo vit brenda dhe jashtë shtetit.

 

Zgjidhje fleksibël

Ne kuptojmë projektin tuaj dhe pasi e analizojmë, ofrojmë një zgjidhje efikase, të shpejtë dhe të saktë.

 

Shërbime të ndryshme

Eder Furniture nuk ndalon! Çdo vit kompania është në kërkim për të shtuar gamën e shërbimeve që ofron.

Çfarë ofron

Eder Furniture është zgjedhja e duhur për ambientet tuaja, ku stafi i kualifikuar dhe mjeshtrat e mobilerisë do të realizojnë çdo dëshirë tuajën, duke u kujdesur për cdo detaj. Në Eder Furniture gjithçka realizohet me mjeshtëri.

- Arredim i ambienteve tuaja të banimit

- Arredim total institucionesh, zyra shërbimi

- Projekt mobilimi për biznese

- Prodhim Kuzhinash moderne, klasike

- Arredimi i Hoteleve

- Punime Druri të ndryshme

- Dhoma gjumi me porosi 

- Prodhim dyersh

- Punime me pantograf etj. 

Shërbime

Arredim salloni
Arredim salloni
Arredim total sipas projektit
Arredim total sipas projektit
Arredime totale per shkolla, cerdhe, kopshte
Arredime totale per shkolla, cerdhe, kopshte
Dhoma gjumi per femije
Dhoma gjumi per femije
Dollape per dhoma gjumi matrimoniale
Dollape per dhoma gjumi matrimoniale
Krevate me tapiceri
Krevate me tapiceri
Kuzhina gatimi me porosi
Kuzhina gatimi me porosi
Mobilim garderobe per apartamente dhe vila
Mobilim garderobe per apartamente dhe vila
Mobilim hotelesh
Mobilim hotelesh
Mobilim klinika, spitale etj
Mobilim klinika, spitale etj
Mobilim total per apartamente
Mobilim total per apartamente
Mobilim zyrash
Mobilim zyrash
Mobilime antike, klasike dhe neoklasike
Mobilime antike, klasike dhe neoklasike
Mobilje banjo
Mobilje banjo
Mobilje salloni
Mobilje salloni
Mobilje sipas porosise se klientit
Mobilje sipas porosise se klientit
Mobilje TV
Mobilje TV
Porta druri te brendshme
Porta druri te brendshme
Prodhim kuzhina gatimi per apartamente dhe vila
Prodhim kuzhina gatimi per apartamente dhe vila
Porta druri te jashtme
Porta druri te jashtme
Prodhim kuzhinash me mdf me lyerje
Prodhim kuzhinash me mdf me lyerje
Prodhim kuzhinash me porosi
Prodhim kuzhinash me porosi
Prodhim mobilje te personalizuara
Prodhim mobilje te personalizuara
Prodhim porta te jashtme me dru
Prodhim porta te jashtme me dru
Prodhim dyer druri filomuro
Prodhim dyer druri filomuro
Punime te ndryshme druri interior
Punime te ndryshme druri interior
Tavolina mesi dhe ngrenie
Tavolina mesi dhe ngrenie
Vetrata xhami me strukture druri
Vetrata xhami me strukture druri
Zbatim projekt arredimi dhome gjumi per femije
Zbatim projekt arredimi dhome gjumi per femije
Zbatim projekti mobilimi dhome gjumi
Zbatim projekti mobilimi dhome gjumi

Historiku

Eder Furniture Shpk është një ndërmarrje si rezultat i një tradite shumë vjeçare në fushën e prodhimit të mobiljeve dhe arredimeve. Me një eksperiencë 55 vjeçare, Eder Furniture vazhdon të ruajë traditën dhe kualitetin e prodhimit duke qendruar në krye të cilësisë së punës. Rezultati i shumë viteve punë sjell sot në Eder Furniture një gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh të cilat prodhohen në kohë rekord, me cilësinë të jashtëzakonshme shërbimit dhe cilësie duke plotësuar çdo nevojë dhe kërkesë të klientëve.

 

Traditë ekselence

Nisur në vitet 70′ me vegla primitive dhe punime të thjeshta, sot Eder Furniture disponon makineri të teknologjisë më të avancuar në fushën e prodhimit të mobiljeve.

Punë të kryera

Arredim garderobe
Arredim garderobe
Arredim total per apartament
Arredim total per apartament
Arredim tualeti me mobilje
Arredim tualeti me mobilje
Dollap dhome gjumi me MDF me lyerje
Dollap dhome gjumi me MDF me lyerje
Dyer dhe veshje anesore per hotele
Dyer dhe veshje anesore per hotele
Dyer filomuro
Dyer filomuro
Dhome gjumi e komplektuar me krevat me tapiceri
Dhome gjumi e komplektuar me krevat me tapiceri
Kuzhine gatimi MDF me lyerje
Kuzhine gatimi MDF me lyerje
Mobilim biznesi
Mobilim biznesi
Mobilim dhome garderobe
Mobilim dhome garderobe
Mobilim recepsioni
Mobilim recepsioni
Mobilim total per dhome hoteli
Mobilim total per dhome hoteli
Mobilje banaku per lokale
Mobilje banaku per lokale
Prodhim dyer te brendshme ne seri
Prodhim dyer te brendshme ne seri
Rafte dhe mobilim per dyqan celularesh
Rafte dhe mobilim per dyqan celularesh
Separe e punuar me dru me lyerje per ndarje ambjenti
Separe e punuar me dru me lyerje per ndarje ambjenti
Vendosje kangjella druri
Vendosje kangjella druri
Vendosje mobilje tualet poshte lavamanit
Vendosje mobilje tualet poshte lavamanit
Veshje catie me dru
Veshje catie me dru
Zbatim projekt arredimi per klinike dentare
Zbatim projekt arredimi per klinike dentare
Zbatim projekt mobilimi per cerdhe kopesht per femije
Zbatim projekt mobilimi per cerdhe kopesht per femije
Zbatim projekt mobilimi per farmaci
Zbatim projekt mobilimi per farmaci
Veshje murale me dru stil antik
Veshje murale me dru stil antik
Vetrate druri
Vetrate druri
Arredim dhome hoteli
Arredim dhome hoteli
Dhome gjumi martesore
Dhome gjumi martesore
Dhome gjumi per femije sipas projektit
Dhome gjumi per femije sipas projektit
Dizenjim dhe prodhim mobilje tualeti
Dizenjim dhe prodhim mobilje tualeti
Dyer me dru masiv per apartament
Dyer me dru masiv per apartament
Kend studimi ne dhome femijesh
Kend studimi ne dhome femijesh
Kuzhine gatimi me porosi
Kuzhine gatimi me porosi
Kuzhine moderne gatimi ne apartament
Kuzhine moderne gatimi ne apartament
Prodhim dyer te jashme druri
Prodhim dyer te jashme druri
Prodhim kuzhine gatimi moderne
Prodhim kuzhine gatimi moderne
Punim shkalle te brendshme druri
Punim shkalle te brendshme druri
Punime me pantograf
Punime me pantograf
Ishull kuzhine gatimi, punim me porosi
Ishull kuzhine gatimi, punim me porosi
Kompletim dhome hoteli me mobilje
Kompletim dhome hoteli me mobilje
Kuzhine gatimi moderne, material druri
Kuzhine gatimi moderne, material druri
Mobilim dhome gjumi me mobilje
Mobilim dhome gjumi me mobilje
Punim kuzhine gatimi me porosi ne apartament
Punim kuzhine gatimi me porosi ne apartament
Zyre pune, Mobilje dhe veshje muri me panele druri
Zyre pune, Mobilje dhe veshje muri me panele druri