Secondary Adv

Studio Parruca

 

Përshkrimi

Studio Parruca, te paret ne Shqiperi per punimin dhe montimin e letres murale qe prej vitit 2000. Me eksperience mbi 20 vite ne treg vazhdojne te jene te paret ne cilesi. Specialiteti i tyre eshte montimi i letrave te printuara me dizenjo sipas kerkeses tuaj. Gjithashtu japin ide dhe sygjerime per dizenjimin e ambjentit tuaj me leter te printuar. Studio Parruca bashkepunon ngushte dhe me arkitekte, ku cdo projekt prej tyre zbatohet ne menyre korrekte.

Ekipi profesional vjen tek ju dhe ju sherben ne menyre korrekte dhe ne kohe te shpejte. Cdo punim behet arkitekt, te cilet japin sygjerime dhe projektojne ambjentet tuaja. Cilesia e larte e letres qe ofrojne, stafi i kualifikuar dhe korrektesia jane pikat e tyre me te forta. Ofrojne sherbim te kualifikuar, te garantuar dhe me cmime te arsyeshme.

 

Kujdesen per cdo detaj per te ofruar pune cilesore dhe dizenjo sa me terheqese per cdo klient. Studio Parruca ofron sherbimin per cdo ambjent dhe ne cdo vend te Shqiperise, si dhe ne Europe. Cilesia per ta eshte gjithmone e para. Ne dispozicionin tuaj per t'ju informuar dhe sherbyer ne cdo kohe!

Çfarë ofron

Studio Parruca ofron montim profesional te letres murale per ambjente te ndryshme si me poshte:

 

Leter murale per biznese

Ofrojme montim letre te printuar per cfaredo lloje biznesi. Letra cilesore te cilat i japin atraksion biznesit. Gjithcka e personalizuar sipas kerkeses tuaj.

Leter murale per hotele

Ofrojme leter te printuar per arredimin e hotelit tuaj. Mundesojme montim te letres murale ne menyre profesionale, duke mundesuar nje aparence shume terheqese te ambjenteve te hotelit. Japim perkushtim maksimal per cdo detaj ne menyre qe hoteli juaj te jete terheqes per cdo klient. Leter murale per dhomat e gjumit si dhe per ambjente te ndryshme te hotelit.

 

Leter murale per dhome femijesh

Letra te printuara me personazhe te disneyland. Gjithcka printohet me dizenjo sipas kerkeses tuaj. Le te lumturojme femijet tuaj se bashku!

Leter murale per ambjente familjare

Leter murale per cdo ambjent te shtepise. Kuzhina, dhoma gjumi, koridore, dhome femijesh etj..!

 

Leter e printuar

Ofrojme leter te printuar sipas kerkeses tuaj. Letra cilesore te markave me te mira ne treg. Mundesojme lerta te printuara me permasa aq sa ju i deshironi si dhe te dizenjuara sipas preferences tuaj. Cmimet qe operojme jane te arsyeshme, ne baze te cilesise qe ju kerkoni.

Shërbime

Letra murale me porosi
Letra murale me porosi
Veshje muresh me letra murale
Veshje muresh me letra murale
Shitje dhe Montim letrash muri te printuara
Shitje dhe Montim letrash muri te printuara
Dekor me leter muri
Dekor me leter muri
Letra cilesore per veshje muresh
Letra cilesore per veshje muresh
Dekorim ambientesh me leter murale
Dekorim ambientesh me leter murale
Veshje me leter murale
Veshje me leter murale
Rinovim dhe stilim ambientesh me leter te printuar
Rinovim dhe stilim ambientesh me leter te printuar
Letra murale 3D
Letra murale 3D
Montim profesional te letres murale
Montim profesional te letres murale
Letra murale me dizenjo te ndryshme per sallone
Letra murale me dizenjo te ndryshme per sallone
Letra muri per biznese me personalizim
Letra muri per biznese me personalizim
Printim letre murale per dhoma hoteli
Printim letre murale per dhoma hoteli
Arredim hoteli me leter murale
Arredim hoteli me leter murale
Letra murale te personalizuara
Letra murale te personalizuara
Letra murale me figura per dhoma femijesh
Letra murale me figura per dhoma femijesh
Letra murale per dhoma hotelesh
Letra murale per dhoma hotelesh
Letra muri te printuara me dizenjo sipas kerkeses
Letra muri te printuara me dizenjo sipas kerkeses
Letra murale me personalizim per cdo biznes
Letra murale me personalizim per cdo biznes
Dekorim dhome gjumi ciftesh me letra muri
Dekorim dhome gjumi ciftesh me letra muri
Letra muri te printuara per dhoma vajzash, djemsh
Letra muri te printuara per dhoma vajzash, djemsh
Letra muri per cdo ambient shtepie
Letra muri per cdo ambient shtepie
Letra murale per dhoma gjumi ciftesh
Letra murale per dhoma gjumi ciftesh
Letra murale per dekorim ambientesh
Letra murale per dekorim ambientesh
Letra muri per dhoma femijesh
Letra muri per dhoma femijesh
Arredim me leter murale sipas projektit
Arredim me leter murale sipas projektit
Letra murale me personalizime per arredime sipas projekteve
Letra murale me personalizime per arredime sipas projekteve
Projekte interieri me arkitekt
Projekte interieri me arkitekt
Projekte me arkitekt per dekor me letra murale
Projekte me arkitekt per dekor me letra murale
Zbatim projekti nga arkitektet
Zbatim projekti nga arkitektet

Punë të kryera

Auto Tint Albania
Auto Tint Albania
Beach bar, La brisa Boutique Hotel Dhermi
Beach bar, La brisa Boutique Hotel Dhermi
Best Western Premium Ark Hotel
Best Western Premium Ark Hotel
Biznes privat, Tavan me leter murale dekoruese
Biznes privat, Tavan me leter murale dekoruese
Cattarch Studio, Studio arkitekture
Cattarch Studio, Studio arkitekture
CH I C, Boutique Hotel and Spa
CH I C, Boutique Hotel and Spa
Creperia Marco Polo
Creperia Marco Polo
Dekorim me leter murale ne dhome femijesh
Dekorim me leter murale ne dhome femijesh
Dekorim vile private me leter muri
Dekorim vile private me leter muri
Dhome e dekoruar me leter muri te printuar
Dhome e dekoruar me leter muri te printuar
Dhome femijesh, Leter murale me porosi
Dhome femijesh, Leter murale me porosi
Domus Hotel, Shengjin
Domus Hotel, Shengjin
Ferrara Hotel, Currila , Durres
Ferrara Hotel, Currila , Durres
Hair Sallon, Leter murale 3D
Hair Sallon, Leter murale 3D
Institucion, Zyre e dekoruar me leter murale
Institucion, Zyre e dekoruar me leter murale
Klinike Dentare Durresi
Klinike Dentare Durresi
Leter murale me porosi, dekorim dhome hoteli
Leter murale me porosi, dekorim dhome hoteli
Palace Hotel Durres
Palace Hotel Durres
Qender estetike ne dekorim me leter murale
Qender estetike ne dekorim me leter murale
Residental Complex San Pietro
Residental Complex San Pietro
Shtepi plazhi dekoruar me leter murale
Shtepi plazhi dekoruar me leter murale
Studio fotografie e dekoruar me leter murale
Studio fotografie e dekoruar me leter murale
Kopshti Stinet
Kopshti Stinet
Trinus Luxury Rooms
Trinus Luxury Rooms
Albania Star Hotel
Albania Star Hotel
Arabic Beauty Tirana
Arabic Beauty Tirana
Green Terrace Apartaments
Green Terrace Apartaments
Hotel Aleksander, Fier
Hotel Aleksander, Fier
Hotel Baron Tirane
Hotel Baron Tirane
Hotel Wilson
Hotel Wilson
Moonlight Hotel, Fier
Moonlight Hotel, Fier
Rogner Hotel Tirana
Rogner Hotel Tirana
Supreme Hotel Spa
Supreme Hotel Spa

Video