Secondary Adv

Monir Furniture

 

Përshkrimi

Monir Furniture me një eksperiencë 10 vjecare ne fushen e arredimit. MONIR FURNITURE vjen ne ndihme me zbatimin e projekteve te mobilimit per apartamente, vila, duplekse, lokale, restorante, hotele, shkolla, zyra, institucione etj. Ne saje te teknologjise se fundit qe eshte e pajisur fabrika ofrojme prodhim & montim kuzhina gatimi, dhoma gjumi per femije dhe cifte (krevate dopio & tek, komo, komodina, dollape & gardeorba), divane, kende, kolltuqe, poltrona, pasqyra, dyer te brendshme (druri, mdf, me lyerje), veshje murale, mobilje salloni (Kredenca, mobilje tv, kristaliere, tavolina ngrenie, karrige, mobilje vere), mobilje tualeti, mobilje korridori etj.

Monir Furniture ju ofron cilësi te lartë te produkteve, standard dhe vlera estetike. Celesi i suksesit te Monir Furniture eshte dhe standarti i lendes se pare dhe aksesoreve te cilet importohen firmat me prestigjioze në botë. Vizioni yne eshte te shtojme kapacitetet e prodhimit dhe te ofrojme mbulim sa me gjere brenda dhe jashte territorit te Shqiperise.  Vitet e fundit kompania jone ndihet krenare me nenshkrimin e kontratave te eskportit jashte vendit si ne Europe dhe Amerike. Ju ftojmë të vizitoni showroomin tonë për të marrë një informacion më të plotë per produktet e Monir Furniture. Ju mirëpresim!

Çfarë ofron

Mobilim apartamente & vila

- Kuzhina gatimi
- Dhoma gjumi matrimoniale dhe per femije
- Mobilje per dhoma ndenje dhe korridor
- Mobilje per tualet

 

Mobilim Bare, Restorante, Hotele

- Tavolina dhe Karrige
- Kolltuqe, Divane, Poltrona
- Banake
- Tavane & Veshje murale

 

Mobilim zyra & biznese

- Tavolina pune dhe Karrige
- Kolltuqe, Divane, Poltrona
- Recepsion
- Rafte

Shërbime

Arredim ambjent ngrenie sipas projektit
Arredim ambjent ngrenie sipas projektit
Arredim kuzhine gatimi
Arredim kuzhine gatimi
Arredim per dhoma vajzash
Arredim per dhoma vajzash
Kende, Kolltuqe, Divane dhe Poltrona
Kende, Kolltuqe, Divane dhe Poltrona
Kuzhina gatimi sipas projektit te arkitektit
Kuzhina gatimi sipas projektit te arkitektit
Lende e pare dhe aksesore cilesore
Lende e pare dhe aksesore cilesore
Mobileri per zbatim projekti sipas arkitektit
Mobileri per zbatim projekti sipas arkitektit
Mobilim ambjente ndenje
Mobilim ambjente ndenje
Mobilim ambjenti gatimi
Mobilim ambjenti gatimi
Mobilim apartamentesh
Mobilim apartamentesh
Mobilim dhoma gjumi per femije
Mobilim dhoma gjumi per femije
Mobilim dhome garderobe
Mobilim dhome garderobe
Mobilim dhome gjumi sipas projektit te arkitektit
Mobilim dhome gjumi sipas projektit te arkitektit
Mobilim korridoresh
Mobilim korridoresh
Mobilim per dhoma matrimoniale
Mobilim per dhoma matrimoniale
Mobilim restorantesh dhe lokalesh
Mobilim restorantesh dhe lokalesh
Mobilim salloni
Mobilim salloni
Mobilim total per dhoma gjumi
Mobilim total per dhoma gjumi
Mobilim tualetesh
Mobilim tualetesh
Mobilim vilash
Mobilim vilash
Mobilim zyre sipas projektit
Mobilim zyre sipas projektit
Mobilje salloni
Mobilje salloni
Montim dhe Transport ne objekt
Montim dhe Transport ne objekt
Prodhim dyer te brendshme
Prodhim dyer te brendshme
Punime tapicerie per kolltuqe, divane dhe kende
Punime tapicerie per kolltuqe, divane dhe kende
Tavolina mesi
Tavolina mesi
Tavolina ngrenie te gjitha dimensioneve me porosi
Tavolina ngrenie te gjitha dimensioneve me porosi
Veshje murale me dru
Veshje murale me dru
Zbatim projektesh arredimi
Zbatim projektesh arredimi
Zbatim projekti per kuzhina gatimi
Zbatim projekti per kuzhina gatimi

Punë të kryera

Arredim apartamenti 2+1+2
Arredim apartamenti 2+1+2
Arredim komplet per Bar Restorant Fantasy, Bolzano, italy
Arredim komplet per Bar Restorant Fantasy, Bolzano, italy
Arredim total apartamenti (2 dhoma, Sallon, Dhome gatimi, 2 tualete)
Arredim total apartamenti (2 dhoma, Sallon, Dhome gatimi, 2 tualete)
Arredim total apartamenti 1+1 Tirane
Arredim total apartamenti 1+1 Tirane
Arredim total apartamenti 3+1
Arredim total apartamenti 3+1
Mobilim total apartamenti 2+1+2
Mobilim total apartamenti 2+1+2
Mobilim total vile (Sallon, Dhome ngrenie, 2 tualete, 2 dhoma gjumi)
Mobilim total vile (Sallon, Dhome ngrenie, 2 tualete, 2 dhoma gjumi)
Mobilim total vile, Rolling Hills
Mobilim total vile, Rolling Hills
Piperocare
Piperocare

Prodhimi

Vizioni yne eshte te shtojme kapacitetet e prodhimit dhe te ofrojme mbulim sa me gjere brenda dhe jashte territorit te Shqiperise. Vitet e fundit kompania jone ndihet krenare me nenshkrimin e kontratave te eskportit jashte vendit si ne Europe dhe Amerike.