Secondary Adv

Inner Home Textile

 

Përshkrimi

Inner Home është showroom-i më i ri i tekstilit në Shqipëri.Markat më të njohura Marie Claire & Polo Club eksuluzivisht në shtëpinë tuaj me qendrueshmëri dhe butësi maksimale. Komforti dhe rehatia e duhur vetëm në Inner Home Textile! Është koha të provosh ndryshimin për shtëpinë tënde. Autenticiteti i pasur dhe eleganca e përjetshme na diferencon.

Çfarë ofron

Inner Home Textile është destinacioni i preferuar për ata që kërkojnë standardet më të larta në përzgjedhjet e tyre të tekstilit. Përjetoni stilin dhe sofistikimin më të lartë me tekstilet tona premium, të punuara nga materialet më të mira dhe marka më prestigjioze Greenwich Polo Club & Marie Claire. Inner Home Textile sjell një përzgjedhje magjepsëse të tekstileve premium, nga kompletet e shtratit deri te peshqirët dhe aksesorët të cilët pasqyrojnë emblemën ikonë të Greenwich Polo Club & Marie Claire !

Shërbime

Batanije per krevate dopio
Batanije per krevate dopio
Batanije per krevate tek
Batanije per krevate tek
Komplete tavoline, peceta dhe mbrojtese duarsh
Komplete tavoline, peceta dhe mbrojtese duarsh
Mbulesa per tavolina ngrenie
Mbulesa per tavolina ngrenie
Shtroje per tavolina ngrenie
Shtroje per tavolina ngrenie
Robdishan per banjo
Robdishan per banjo
Robdishan per femra
Robdishan per femra
Robdishan per hoteleri
Robdishan per hoteleri
Robdishan per meshkuj
Robdishan per meshkuj
Robdishan per spa
Robdishan per spa
Kellefe jorgani, dysheku dhe jastekesh
Kellefe jorgani, dysheku dhe jastekesh
Komplet cacrafesh pambuku
Komplet cacrafesh pambuku
Komplete carcafesh dimri
Komplete carcafesh dimri
Komplete carcafesh vere
Komplete carcafesh vere
Set carcafe, zarf, kellefe dysheku dhe jastekesh
Set carcafe, zarf, kellefe dysheku dhe jastekesh
Shtroja per banjo
Shtroja per banjo
Shtroje tualeti
Shtroje tualeti
Tapete per dhoma bebesh
Tapete per dhoma bebesh
Tapete per dhoma femijesh
Tapete per dhoma femijesh
Tapete tualeti
Tapete tualeti
Jorgane per femije
Jorgane per femije
Komplet carcafesh per djem dhe vajza
Komplet carcafesh per djem dhe vajza
Komplete carcafe, kellef, zarfe per krevat bebesh
Komplete carcafe, kellef, zarfe per krevat bebesh
Robdishan dhe Peshqira per femije
Robdishan dhe Peshqira per femije
Sete carcafesh per bebe
Sete carcafesh per bebe

Partnere

inner-home-greenwhichinner-home-marie-claire