Secondary Adv

Luzi 3b

 

Përshkrimi

Fabrika e drurit Luzi 3b është themeluar në vitin 1996. Prej asaj kohe kompania ka njohur vetëm rritje dhe ka në gjirin e saj një staf mjaft të kualifikuar duke ndihmuar ndjeshëm në rritjen e cilësisë. Dashuri për natyrën dhe për atë cka ajo ofron, ka bërë që kompania Mobileri Luzi 3b sot të jetë një nga kompanitë më të suksesshme në fushën e prodhimeve prej druri në Shqipëri.  

Shumë njerëz na pyesin pse kompania jonë quhet " LUZI 3b"? Dhe përgjigja jonë është se ne vazhdojmë traditën familjare, të cilën e ka filluar gjyshi ynë, e ka vazhduar babai ynë dhe tani po e vazhdojmë ne . Pra përgjigja është tre breza në këtë profesion. Ruajtja, zhvillimi dhe cuarja përpara e traditës në këtë fushë na ka bërë të merremi me përpunimin dhe prodhimin e artikujve prej druri masiv.

Mobileri "Luzi 3b" Rikthimi te natyra, arti i mobilimit dhe mobileria që kujdeset për ju.

Çfarë ofron

Për Luzi 3b, Zhvillimi i teknologjisë së prodhimit të mobiljeve dyereve dritareve dhe artikujve të ndryshëm i kanë dhënë nje hop shumë të madh kësaj industrie. Tek kompania Luzi 3b do të gjeni:

- Prodhim dyer të brendshme dhe të jashtme druri;

- Prodhim grila druri për eksport;

- Prodhim kuzhina druri me porosi;

- Prodhime druri për arredim;

- Arredim dhome gjumi me mobilje antike;

- Arredim shtëpie me mobilje druri;

- Arredime lokale dhe restorante me mobilje druri;

- Arredim tualeti me mobilje druri;

- Dekor për ndarje ambjenti me dru;

- Kangjella druri, shkalle prej druri;

- Porta druri të brendshme dhe të jashtme të blinduara ose jo.

 

Fabrika e drurit Luzi 3b dallohet jo vetëm për prodhimet e saj cilësore por edhe për korrektësinë me klientin duke i ofruar atij shërbim dhe asistencë në cdo kohë.

Shërbime

Arredim dhome gjumi me mobilje antike
Arredim dhome gjumi me mobilje antike
Arredim salloni me mobilje moderne
Arredim salloni me mobilje moderne
Arredim shtepie me mobilje druri
Arredim shtepie me mobilje druri
Arredim tualeti me mobilje druri
Arredim tualeti me mobilje druri
Arredime lokale dhe restorante me mobilje druri
Arredime lokale dhe restorante me mobilje druri
Arredime zyrash
Arredime zyrash
Dekor per ndarje ambjenti me dru
Dekor per ndarje ambjenti me dru
Dhoma gjumi per cifte dhe femije
Dhoma gjumi per cifte dhe femije
Grila druri per eksport, Fabrike druri per eksport
Grila druri per eksport, Fabrike druri per eksport
Kangjella druri, shkalle prej druri
Kangjella druri, shkalle prej druri
Porta druri te brendshme dhe te jashtme
Porta druri te brendshme dhe te jashtme
Porta te blinduara me porosi
Porta te blinduara me porosi
Dyer filo muro
Dyer filo muro
Prodhim Dyer Dritaresh
Prodhim Dyer Dritaresh
Prodhim grila druri per eksport
Prodhim grila druri per eksport
Prodhim grilash druri per dritare
Prodhim grilash druri per dritare
Prodhim kuzhina me porosi
Prodhim kuzhina me porosi
Prodhime druri per arredim
Prodhime druri per arredim
Shkalle te punuara me dru
Shkalle te punuara me dru
Soxhorno ndenjeje me punim druri
Soxhorno ndenjeje me punim druri
Veshje muri me dru
Veshje muri me dru
Mobilje per dhoma hoteli me porosi
Mobilje per dhoma hoteli me porosi
Dyer antizjarr per hotele
Dyer antizjarr per hotele
Arredime lokalesh
Arredime lokalesh
Projektim Zbatim per arredim hotelesh
Projektim Zbatim per arredim hotelesh

Punë të kryera

Arredim garderobe per apartament
Arredim garderobe per apartament
Arredim total per dhoma hotelerie
Arredim total per dhoma hotelerie
Arredim total per lokal
Arredim total per lokal
Dhome gjumi per djem me porosi
Dhome gjumi per djem me porosi
Komplet dhome gjumi martesore
Komplet dhome gjumi martesore
Kompletim dhome gjumi me arredim antik
Kompletim dhome gjumi me arredim antik
Krevat bebesh me dru
Krevat bebesh me dru
Ministria e Zhvillimit Urban dhe Turizmit
Ministria e Zhvillimit Urban dhe Turizmit
Mobilje per dhome gatimi
Mobilje per dhome gatimi
Montim dritare dhe grile druri
Montim dritare dhe grile druri
Prodhim dhe Montim porta te blinduara
Prodhim dhe Montim porta te blinduara
Projektim dhe zbatim dhome gjumi stil klasik
Projektim dhe zbatim dhome gjumi stil klasik
Shkalle druri per dupleks
Shkalle druri per dupleks
Kuzhine me dru masiv
Kuzhine me dru masiv
Arredim apartamenti, Royal Hills
Arredim apartamenti, Royal Hills
Dhome gjumi matrimoniale me krevat me tapiceri
Dhome gjumi matrimoniale me krevat me tapiceri
Tavoline televizori klasike
Tavoline televizori klasike
Gloria Place
Gloria Place
Dritare dhe dyer druri per restorant nga Fabrika e Drurit Luzi3b
Dritare dhe dyer druri per restorant nga Fabrika e Drurit Luzi3b
Arredim bari
Arredim bari
Projekt arredimi per lokal
Projekt arredimi per lokal
Dyer Antizjarr dhe Veshje Muri, Hotel Pinea
Dyer Antizjarr dhe Veshje Muri, Hotel Pinea
Arredim HOTEL BOCI
Arredim HOTEL BOCI
Apartament Komuna e Paristi Tirane
Apartament Komuna e Paristi Tirane
Bar, restorant, Elbasan
Bar, restorant, Elbasan
Dyer Filo Muro, Pinea Hotel, Fier
Dyer Filo Muro, Pinea Hotel, Fier
Mobilim apartamenti, Tirane
Mobilim apartamenti, Tirane
Punime te kryera ne Kavaje
Punime te kryera ne Kavaje
Veshje muri me teksture druri, Golem Durres
Veshje muri me teksture druri, Golem Durres
Banak dhe raft druri per pasticeri
Banak dhe raft druri per pasticeri
Dere druri
Dere druri
Dritare dhe dere druri
Dritare dhe dere druri
Dritare druri
Dritare druri
Dritare me grila druri per vile
Dritare me grila druri per vile
Mobilim zyre sipas projektit
Mobilim zyre sipas projektit
Mobilim, hotel Sema
Mobilim, hotel Sema
Porte blind druri
Porte blind druri
Shkalle druri
Shkalle druri
Projekt i perfunduar, Parma Italy
Projekt i perfunduar, Parma Italy
Dyer druri te brendshme
Dyer druri te brendshme
Porte kryesore druri
Porte kryesore druri
Dyer filomur per vila
Dyer filomur per vila

Certifikime

ICDQ-Uni 11673-1 2017 AL

ICDQ-Uni 11673-1 2017 IT

ICDQ-Uni-EN-ISO 9001 2015 AL

ICDQ-Uni-EN-ISO 9001 2015 ENG

ICDQ-Uni-EN-ISO 9001 2015 IT

Tecno Piemonte Prove e Certificazioni 1

Tecno Piemonte Prove e Certificazioni 2

Tecno Piemonte Prove e Certificazioni 3

Tecno Piemonte Prove e Certificazioni 4