Secondary Adv

Veral

 

Përshkrimi

Veral shpk i ka fillesat ne Greqi 45 vjet me pare me ndertime celiku dhe 35 vjet me pare, kemi bere hapat e pare ne sektorin e aluminit. Kompania ka investuar ne teknologjite e reja dhe ka ecur me ritme te larta duke u bere nje nga kompanite me cilesore dhe me te medha te Aluminit ne Greqi me nje grup njerezish me objektiva te larta, me nje pasion mbi cilesine!

Kompania sjell inovacione, projektime, prodhime dhe instalime te produkteve me te reja ne treg. Me muaj te tere, stafi ka qene pjesmarres ne shume seminare. Kompania trajnon personelin ne menyren me te kualifikuar qe ata te jene me te miret e fushes, ne menyre qe personeli i kompanise te behet me i miri.

Çfarë ofron

VERAL Alumin ofron nje game te gjere te produkteve te reja inovative, te cilat e bejne ambjentin tuaj me luksoz dhe komod, duke perdorur teknologjite me te fundit te llojit te tij. Ju na besoni dhe ne ju sherbejme ne nje kohe shume te shkurter.

 

Kornizat e dritareve
Eksperienca jone e gjate ne ndertimin e dritareve dallohet nga specifikat tona te thjeshta dhe detajet teknike qe vendosen ne to nga VERAL.

 

Dritaret e VERAL
Kualifikimet,makinerite,eksperianca,teknologjia dhe aksioneret prodhojne dritaret me te mira ne Greqi.

Grila me kanate
Grilat me kanate, me nje gamë të gjerë të pjesëve të aluminit në varësi të madhësive të ndërtimeve, me profil alumini, me izolim poliuretani, me kuti dhe kanate të aluminit në shumë dimensione dhe sistemeve me mbyllje shtesë për sigurinë më të madhe.

 

Ekranet rrjete
Ekranet rrjete jane te disponueshme për të gjitha llojet e ndërtimeve dheparaqesin zgjidhje operacionale për të gjitha sistemet.

 

Grila alumini
Shumengjyreshe, Hijeshi absolute, bukuri, kombinim, traditë dhe paraqitja e mrekullueshme. Grilat janë dhënë në shumë ngjyra dhe hije.

Dyer te brendshme alumini
Ne jemi kompania me e madhe ne konstruksione alumini. Prodhimet tona Alumini jane mbreslene dhe te shkelqyera sa qe nuk ka nevoje per shume fjale. Perfitimet tona dhe ajo cka na ben te jemi ne avantazhe te prodhimeve te aluminit, eshte perdorimi i shume ngjyrave RAL dhe llojeve te drurit.

 

Dyer te brendshme te blinduara
Dyert e ketij lloji jane te ndertuara me panele xhami jashte kornizes. Gjithashtu ne investojme ne ndertimin e murit me material te njejte dhe si rezultat perfundimtar kemi nje panel te madh me paraqitje te njejte.

 

Inox (Dyert kryesore të hyrjes)
Dyert e jashtme perbehen nga çeliku Inoxi. Jane zgjidhje ideale për zyra dhe dyqanet prestigjoze.

 

Parmaket inox
Gama e parmakeve alumini ofron opsione të pakufizuara për çdo aplikim në të dyja ambjentet, në natyrë dhe ne ambjente te mbyllura. Aplikacionet horizontale/ vertikale dhe te nderlidhura janë disa nga zgjidhjet. Anodizing arrin anti-korrozioni dhe kur kombinohet me Inox me ngjyra, jep nje pamje estetike produktit, qëndrueshmëri dhe luks.

Parmake të lustruar
Sistemi i parmakeve te kateve me lustrim me perberje baze alumini, ofron pamje mahnitëse, estetike dhe funksionale pa kufizimin te pamjes. Sistemi pranon cdo lloj xhami. Baza është e mbuluar me perberje alumini dhe anashkalon zëvendësimin me xham pa shkaktuar dëme në dysheme apo ne ambjente te tjera. Pjesa e veshjes eshte vetëm 12 cm lartësi dhe janë në dispozicion te një shumëllojshmërie të gjerë ngjyrash. Pershtatet me ngjyra të veçanta si në ndertime Inoxi dhe ngjyrat e drurit.

 

Skylight
Ndërtimet skylight jane shume moderne dhe funksionale për kulmet dhe tarraca.  Propozimet arkitekturore ofrojnë kombinimin e duhur për shfrytëzim të hapësirës me ndriçim të bollshme dhe dizenjime moderne.

 

Fasada
Dizenjime Moderne,varacione strukturash te perhershme dhe te qendrueshme, te cilat ruajne standartet e kerkuara te cilesise.

 

Grila Fikse
Grilat fikse alumini jane me ngjyra te ndryshme dhe gjithashtu me funksione manuale ose elektrike.

 

Grila (Zgjedhje Speciale)
Ofron lidhje sistemi te kompletuara,te brendshme ose te jashtme,i perbere nga pjese fikse ose levizese,me materiale metalike ose cope, me shumellojshmeri zgjedhje ngjyrash.

Shërbime

Baxha me alumin termik
Baxha me alumin termik
Brizole dekorative alumini per fasade te jashtme
Brizole dekorative alumini per fasade te jashtme
Dyer xhami me palosje
Dyer xhami me palosje
Fasada alumin me xham
Fasada alumin me xham
Fasada alumini strukturale dhe gjysme strukturale
Fasada alumini strukturale dhe gjysme strukturale
Fasada te kurbezuara
Fasada te kurbezuara
Furnizim vendosje me fasada alumini
Furnizim vendosje me fasada alumini
Vetrata panoramike me korniza minimale
Vetrata panoramike me korniza minimale
Korniza alumini Oramaminimal
Korniza alumini Oramaminimal
Korniza alumini per dritare
Korniza alumini per dritare
Korniza alumini per dritare me hapje
Korniza alumini per dritare me hapje
Vetrata xhami me palosje me korniza minimale
Vetrata xhami me palosje me korniza minimale
Korniza per dritare me rreshqitje
Korniza per dritare me rreshqitje
Kupola me skelet, skylight
Kupola me skelet, skylight
Parmake te lustruar per vila
Parmake te lustruar per vila
Parmake te lustruar
Parmake te lustruar
Prodhim shitje montim te fasadave te aluminit
Prodhim shitje montim te fasadave te aluminit
Punime grila me kanata
Punime grila me kanata
Punime me grila te shumllojshme
Punime me grila te shumllojshme
Punime skylight me xham dhe alumin
Punime skylight me xham dhe alumin
Punime te ekraneve rrjete
Punime te ekraneve rrjete
Skylight per qendra tregtare
Skylight per qendra tregtare
Trafikndarese alumini per ambjente te brendshme
Trafikndarese alumini per ambjente te brendshme
Veshje fasade me alumin termik
Veshje fasade me alumin termik
Vetrata 235 Exalco me ngritje rreshkitje
Vetrata 235 Exalco me ngritje rreshkitje

Punë të kryera

Aeroporto di Cefalonia
Aeroporto di Cefalonia
Al-Nobel, Tirane
Al-Nobel, Tirane
Fasade xhami, strukturale, Durres
Fasade xhami, strukturale, Durres
Godine banimi dhe sherbimesh, Durres
Godine banimi dhe sherbimesh, Durres
Italstone, Tirane
Italstone, Tirane
Punime fasade alukobond dhe Brisole, Durres
Punime fasade alukobond dhe Brisole, Durres
Berat
Berat
Kefalonia Ionian Island of Greece.
Kefalonia Ionian Island of Greece.
Lungomare, Vlore
Lungomare, Vlore
Orama Minimal
Orama Minimal
Vendosje dritare, vetrata, dyer per vile
Vendosje dritare, vetrata, dyer per vile
Vendosje parmake xhami per godine banimi
Vendosje parmake xhami per godine banimi
Vollga, Durres
Vollga, Durres
Vendosje vetratash plastike per godine banimi
Vendosje vetratash plastike per godine banimi
Divina, Bllok
Divina, Bllok
Folie Marine
Folie Marine
Himare
Himare
Hotel ne Radhim
Hotel ne Radhim
Showroom Kadiu. Fasada R50 ALBIO EXALCO
Showroom Kadiu. Fasada R50 ALBIO EXALCO
Vetrate xhami, Hotel ne Vlore
Vetrate xhami, Hotel ne Vlore
Fasade xhami per objekt biznesi
Fasade xhami per objekt biznesi
Punime fasade xhami
Punime fasade xhami
Hotel Jonufer
Hotel Jonufer
Punime me Alumil M630
Punime me Alumil M630
Punime vetrata xhami
Punime vetrata xhami
Vetrata xhami panoramike per dhoma hoteli
Vetrata xhami panoramike per dhoma hoteli
Vetrata me rreshqitje per dhoma hoteli
Vetrata me rreshqitje per dhoma hoteli
Punime duralumini
Punime duralumini
Fasade hoteli, Vlore
Fasade hoteli, Vlore
Hotel Miamar
Hotel Miamar
Yacht Hotel, Vlore
Yacht Hotel, Vlore
Hotel Triumph, Dhermi
Hotel Triumph, Dhermi
Nassau Hotel, Dhermi
Nassau Hotel, Dhermi
Resort Nirvana
Resort Nirvana
Sava Dental, Lezhe
Sava Dental, Lezhe
Seven Havens Residence, Vlore
Seven Havens Residence, Vlore
Bar Restorant Venezia
Bar Restorant Venezia
Bolv Oil Tirane
Bolv Oil Tirane
Konstruksion metalik dhe fasade me kapak
Konstruksion metalik dhe fasade me kapak
Projekt i ri nga Veral Alumin
Projekt i ri nga Veral Alumin
PVC Salamander, Vile ne Tirane
PVC Salamander, Vile ne Tirane
Projekt i perfunduar, Megatek
Projekt i perfunduar, Megatek
Parmake rrethues ne verande hoteli
Parmake rrethues ne verande hoteli
Nobus Hotel
Nobus Hotel
Hotel ne Dhermi
Hotel ne Dhermi
Dritare dhe vetrata xhami, vile private
Dritare dhe vetrata xhami, vile private
Hotel La Onda ne Durres
Hotel La Onda ne Durres

Partnere

Exalcoalumil-newminimal-frames