Secondary Adv

Almex

 

Përshkrimi

Almex ndër vite ka kontribuar ndjeshëm për zhvillimin e sektorit të hoteleri-turizëm. Tashmë janë me mijëra ambjente biznesi të arreduara nga Almex. Lider prej më shumë se një dekade në mobilimin e bar-restorante, hotele, shtëpi etj. Gama e produkteve të ofruara në tregun shqiptar, bazuar në design, komfort dhe cilësi, ka sjellë suksesin dhe jetëgjatësinë e biznesit të klientëve tanë. Almex i ka dedikuar kënaqësisë së shijuarit të jetës në shtëpi, me dizajn dhe tendencat e fundit në mobilim: Misioni i Almex është që të ofrojë cilësinë maksimale në harmoni të plotë me dizajnin me të ri interior. 

Çfarë ofron

Të shijosh kënaqësinë e qendrimit në natyrë me produktet prodhuar vecanërisht për outdoor. Rastësia e takimit në ambjent zyre, ku reflekton dukshëm performanca e vecantë e produkteve të perzgjedhura, ofruar nga Almex. Ekzotika dhe relaksi në ambientet e plazheve sjell në perfeksion nga eksperienca shumëvjecare e Almex. 

Korniza elegante shfaq shumëllojshmërinë e shezlongëve dhe cadrave të përmbledhura nga dekori rafinuar i produkteve Almex. Jemi te vëmendshëm ndaj kërkesave të klientëve tanë, e kompletojmë zgjedhjen më të mire në kohën e duhur. Vihemi në dispozicion të klientëve për të përmbushur dëshirat e gustove të tyre. Një pasuri produktesh të zgjedhura posaçerisht për ju, për t'ju ofruar nga afer markat cilësore made-in EU.

Shërbime

Mobilje per arredim te brendshem
Mobilje per arredim te brendshem
Mobilje per arredim te jashtem
Mobilje per arredim te jashtem
Divane dhe Tavolina verande
Divane dhe Tavolina verande
Tavolina mesi
Tavolina mesi
Arredim lokalesh
Arredim lokalesh
Arredim baresh dhe restorantesh
Arredim baresh dhe restorantesh
Karrige dhe tavolina per restorante
Karrige dhe tavolina per restorante
Divane dhe karrige per zyra mbledhjesh
Divane dhe karrige per zyra mbledhjesh
Divane dhe kolltuqe per zyra
Divane dhe kolltuqe per zyra
Karrige per lokale
Karrige per lokale
Karrige contemporary per bare, restorante
Karrige contemporary per bare, restorante
Karrige dhe stola te larte per organizim eventesh
Karrige dhe stola te larte per organizim eventesh
Arredim hotelesh
Arredim hotelesh
Karrige per pishina
Karrige per pishina
Set tavolina dhe karrige per veranda
Set tavolina dhe karrige per veranda
Mobilim zyrash per kompani
Mobilim zyrash per kompani
Panele ndarese per restorante, zyra, lokale
Panele ndarese per restorante, zyra, lokale
Stola, Karrige te larta per banak kuzhine
Stola, Karrige te larta per banak kuzhine
Tavolina dhe Karrige per ambjente ne natyre
Tavolina dhe Karrige per ambjente ne natyre
Tavolina dhe Karrige metalike
Tavolina dhe Karrige metalike
Karrige dhe tavolina kunder lageshtires
Karrige dhe tavolina kunder lageshtires
Vazo moderne per lokale dhe shtepi
Vazo moderne per lokale dhe shtepi
Cadra per shezllona
Cadra per shezllona
Shezllone per pishina, plazhe
Shezllone per pishina, plazhe
Shezllona modern
Shezllona modern
Cadra per lokale verore
Cadra per lokale verore
Tenda per veranda shtepie
Tenda per veranda shtepie
Ndricuesa dekorativ per ambjente te jashtme
Ndricuesa dekorativ per ambjente te jashtme
Aksesore per mobilimin e zyrave
Aksesore per mobilimin e zyrave
Aksesore dekorativ per mobilim shtepie
Aksesore dekorativ per mobilim shtepie

Punë të kryera

Hotel bar restorant FROJD
Hotel bar restorant FROJD
Hotel Colosseo
Hotel Colosseo
Kompleksi ALBES , Fier
Kompleksi ALBES , Fier
Kompleksi Mai Tai
Kompleksi Mai Tai
MCA architecture
MCA architecture
Miramare, Vlore
Miramare, Vlore
Sheraton Tirana Hotel
Sheraton Tirana Hotel
Tamel Pazari i Ri
Tamel Pazari i Ri
Vip Lounge Bar, Kuzum Baba , Vlore.
Vip Lounge Bar, Kuzum Baba , Vlore.
Vitelli Bar
Vitelli Bar
Bamboo Spa Hammam
Bamboo Spa Hammam
Bougainville Bay
Bougainville Bay
Bar Atika
Bar Atika
Cave Bianche Hotel, Hotel delle Cave
Cave Bianche Hotel, Hotel delle Cave
FICO Eataly World
FICO Eataly World
Pasticeri Elezaj
Pasticeri Elezaj
Reggio di Calabria, Italy
Reggio di Calabria, Italy
Almex1523364693
Furnizim me karrige dhe tavolina Hotel Dilo
Furnizim me karrige dhe tavolina Hotel Dilo
Furnizim me karrige dhe tavolina per lokal Nabel
Furnizim me karrige dhe tavolina per lokal Nabel
Furnizim me karrige dhe tavolina per lokale Cafe de Paris
Furnizim me karrige dhe tavolina per lokale Cafe de Paris
Furnizim me karrige dhe tavolina per lokale Fab Beach Club
Furnizim me karrige dhe tavolina per lokale Fab Beach Club
Furnizim me karrige dhe tavolina per Pasticeri Elezaj
Furnizim me karrige dhe tavolina per Pasticeri Elezaj
Hilton Garden Inn
Hilton Garden Inn
Arredim total lokali me karrige dhe tavolina, Blu point
Arredim total lokali me karrige dhe tavolina, Blu point
Bllkan Petrol
Bllkan Petrol
Kompeltim me karrige dhe tavolina per Grand Bar
Kompeltim me karrige dhe tavolina per Grand Bar
Porta club, Vlore
Porta club, Vlore
Green and Protein Tirane
Green and Protein Tirane
Arredim modern restoranti
Arredim modern restoranti
Mobilim restoranti
Mobilim restoranti
Delta pharma albania
Delta pharma albania
El Primero Hotel, Sarande
El Primero Hotel, Sarande
Hotel Colosseo Tirana
Hotel Colosseo Tirana
Jaffa Cake And Food
Jaffa Cake And Food
Arredim total, Vila Met Cela
Arredim total, Vila Met Cela
Bottegga del gelato, Elbasan
Bottegga del gelato, Elbasan
Broadway Lounge, Vlore
Broadway Lounge, Vlore
Ceren Ismet Shehu
Ceren Ismet Shehu
D'angelo chocolate and coffee, Liqeni Artificial i Tiranes
D'angelo chocolate and coffee, Liqeni Artificial i Tiranes
Delivery Pizza, Kosove
Delivery Pizza, Kosove
Lucky Lounge Bar, Elbasan
Lucky Lounge Bar, Elbasan
Mobilje oborri, vile private
Mobilje oborri, vile private
Nirvana Resort
Nirvana Resort
Pizza Gerd, Tirane
Pizza Gerd, Tirane
Restorant Brutal, Golem
Restorant Brutal, Golem
Suite Hotel, Shengjin
Suite Hotel, Shengjin
Tre Ishujt Restaurant Lounge
Tre Ishujt Restaurant Lounge
Biblioteka Kombetare e Shqiperise
Biblioteka Kombetare e Shqiperise
Apartament ne Vlore, Arredim nga Almex
Apartament ne Vlore, Arredim nga Almex
Arredim me mobilje nga Almex
Arredim me mobilje nga Almex
Arredim ne apartament
Arredim ne apartament
Bjorn Fish
Bjorn Fish
Class Fashion Athele
Class Fashion Athele
Fishop Prishtina
Fishop Prishtina
MK Hotel Tirana
MK Hotel Tirana
Pishine private
Pishine private
Prive, Kepi i Rodonit
Prive, Kepi i Rodonit
Zamba Shadervan, Prizren
Zamba Shadervan, Prizren
Arredim bari ne ambiente te brendshme
Arredim bari ne ambiente te brendshme
Arredim biznesi nga Almex
Arredim biznesi nga Almex
Arredim zyre, Korce
Arredim zyre, Korce
Furnizim me tavolina dhe karrige, Vlore
Furnizim me tavolina dhe karrige, Vlore
Klinika Evi Dent
Klinika Evi Dent
Kompletim me tavolina dhe karrige, Ambient lokali.jpg
Kompletim me tavolina dhe karrige, Ambient lokali.jpg
Vila Feliz
Vila Feliz

Katalogu 2020

Video