Secondary Adv

Peshore per markete, M&M Topuzi

M&M Topuzi

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Pershkrimi Me ndarje te peshes 0.05g, eshte shume precise. Me nje peshe maksimale prej 500 gr. Me ekran LCD blu dhe me ushqim te brendshem nga 2 bateri nga 1.5v, qe mund te arrije deri ne 150 ore punimi.

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme