Secondary Adv

Vinca Flamur, M&M Topuzi

M&M Topuzi

Pershkrimi

Vinca Flamur

Nje risi tjeter e firmes sone eshte edhe futja ne tregun tone te industrise edhe ndertimi i vincave flamur. Duke qene praktik dhe ofruar lehtesira ne pune ato kane zene vend me se miri ne industrite, ne agro kulture etj.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme