Secondary Adv

Dere druri Stylish me dekore antike, Lesna

Lesna

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Dere druri Stylish me dekore antike

Dyert e drurit “stylish” të Lesna Slovenj Gradec, janë të karakterizuara me një shumëllojshmëri dekorative e cila vetëm sa e pasuron pamjen e tyre të jashtme. Këto dyer mund të adaptohen lehtë në dhoma të cilat kan orendi antike si dhe në dhoma me ambient të butë. Pamja e tyre e mahnitshme do të bëje dhomën tuaj të duket edhe më luksoze.

 

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme