Secondary Adv

Citofoni Mitho, Albaelettrica

Albaelettrica

Pershkrimi

Pershkrimi MITHO është një marrës inovativ i videove me një prekje, ngjyra e të cilave ofron një mori karakteristika të hi-tech.  Me ekran LED  4.3 ", në format me ekran të gjerë 16:09. Navigimi nëpër menutë e ndryshme është e thjeshtë dhe intuitive, duke përdorur kodet e ngjyrave. MITHO është shumë më tepër se vetëm një marrës i videove ofron një seri të funksioneve të reja, duke përfshirë image zooming, zë / video të postës dhe mesazheve tekst. 

Te dhena teknike

Display 4,3 ekran me ngjyra LCD ekran të gjerë'', format  16:09 

Touch screen Po 

Hands-free audio Po,  i integruar ne celular

Ringtones 6 melodi

Funksioni Zoom te fotove,  kontrolli i hyres i shprehur me ze, ose mesazhe

Instalimi Mur dhe table-top

Versioni audio Po 

Ngjyra Bardhe, Zeze 

Dimensionet (WxHxD) 203,5 x108, 4x30, 8 mm

Aksesoret Stilolapsi per touch

 

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme