Secondary Adv

Bombul gatimi 5 kg Ragasco, Gas Group

Gas Group

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Bombul gatimi 5 kg Ragasco

Përmasat  e bombolës 5 kg janë: gjatësia 39 cm dhe diametri 30.6 cm. E cila nuk shpërthen në asnjë rrethanë dhe me jetëgjatësi 500 vjeçare.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme