Secondary Adv

Sistem marres GPS R6, Trimble, Geotrim

Geotrim

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Sistem marres GPS R6, Trimble. Me sistemin marres GPS R6 jeni të gatshëm për çdo gjë.Trimble R6 kombinon teknologjine e përparuar GNSS me fleksibilitetin për të përshtatur dhe rritur biznesin tuaj. Me zgjedhje të integruar të komunikimit, zgjidhje fleksibile te kolektorit të dhënave, një përzgjedhje të programeve në terren, dhe opsionet upgrade GNSS, ju jeni te gatshem për mënyrën se si ju dëshironi të punoni sot, të pozicionuar për ndryshimet e nesërme.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme