Notice: Undefined offset: 2 in /var/www/vhosts/acp.al/httpdocs/profil_produkt.php on line 54
Tondach Saturn Engoba e kaltert | Wienerberger - TONDACH
Secondary Adv

Tondach Saturn Engoba e kaltert, Wienerberger - TONDACH

Wienerberger - TONDACH

Pershkrimi

Tondach Saturn Engoba e kaltert

Tjegulla e  re argjilore Saturn me format të madh, mbulohet shpejt dhe thjesht, ka mundësi të listelimit  rrëshqitës, prandaj me të mbulohet kulmi i çatisë shpejt dhe thjesht. Saturni është cilësor dhe ka pamje vizuale të bukur i cili ofron individualitet dhe estetikë për blerësit me kërkesa më të mëdha

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme