Secondary Adv

Skaner lazer i levizshem 3D CX, Trimble, Geotrim

Geotrim

Pershkrimi

Skaner lazer i levizshem 3D CX. Skaner Trimble CX është një instrument i levizshem, me peshe shume te lehte dhe ju lejon qe ta levizni gjate projektit tuaj.
Teknologji WAVEPULSE kombinon ndjeshmërine e ulet tw  si dhe ne skanimin e distancave të larta dhe saktësine me rreze të shkurtër.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme