Secondary Adv

Tavoline zyre me palosje, Shaga Office

Shaga Office

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Tavoline operative, e pershtatshme per shkolla, qendra kursesh apo ambiente te tjera si salla konferencash. Me mekanizmin e palosjes per te krijuar hapsiren e duhur te shfrytezueshme, me rrota per levizje eficente, e ndertuar mbi bazen e struktures metalike dhe siperfaqe me MDF.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme