Secondary Adv

Motor kosites Oleo-Mac, Inda Company

Inda Company

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009Pershkrimi

Mowers Rider janë të dizajnuara për të menaxhuar lëndinë të vogla dhe të mesme deri në 4.000 m². Të vogla dhe kompakte, me fuqinë e motorit në 13 HP, kositëset e rrotave janë të dizajnuara për të lëvizur me lehtësi dhe saktësi rreth kopshte me një numër të madh të pemëve, shkurreve dhe pengesa të tjera. Disa modele janë të konvertueshme për operimin e mulching, ndërsa modeli i pajisjes 4-prerëse mund të vendoset për copat e anëve shkarkimi duke montuar një deflektor, të furnizuar si standard. Mowers Rider ofrojnë një përvojë të rehatshme dhe të sigurt ngarje në të gjitha situatat dhe në të gjitha llojet e terrenit.

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme