Secondary Adv

Kuarc me ngjyre per dysheme ose stampim betoni, Santi Dekor shpk

Santi Dekor shpk

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Kuarc me ngjyra te ndryshme per dysheme industriale, stampime betoni, suvatim te stampuar, Autonivelnat, mikrocemento etj.

Materiale qe perdoren per te ruajtur cilesine e pnes dhe per ti dhene objektit dhe siperfaqes qe betonohet fortesi dhe jetegjatesi.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme