Secondary Adv

Llak transparent per beton, Santi Dekor shpk

Santi Dekor shpk

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Llak transparent per beton te stampuar i cili perdoret ne stampimet me format GOME dhe Leter. Perdoret ne stampimet e betonit me format gome dhe leter per ti dhene siperfaqes shkelqimin e duhur dhe mbrojtjen nga uji, vajrat e ndryshem, myshqet, rrezet e diellit dhe rrezet ultraviolet per te mos ndryshuar ngjyren e siperfaqes.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme