Secondary Adv

Raner per krevate hoteli, GJERGJI H TEKSTIL

GJERGJI H TEKSTIL

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Raner per krevate hoteli

Raner-at janë trendi më i ri për hotelet. Raneri mbron jorganin nga papstërtia te pjesa e këmbëve. Gjithashtu i shton elegancë dhomës. Së fundmi të gjitha hotelet me 5 yje i kanë standart të domosdoshëm ranerat.

Raneri përveç elegancës që i shton dhomës së hotelt tuaj, është shumë i lehtë në përdorim. Duke vendosur ranerin në dhomat e hotelit tuaj ju kurseni. Ky kursin si rrjedhojë e mos vendosjes së kuvertës. Raneri është zëvendësusi ideal i kuvertës. 

Te Gjergji H Tekstil do të gjeni ranera me dizajne dhe cilësi të ndryshme.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme