Secondary Adv

Transpalete peshore me bateri te rikarikueshm, M&M Topuzi

M&M Topuzi

Pershkrimi

Transpalete peshore me bateri te rikarikueshm

Transpalete peshore  me bateri te rikarikueshme dhe printer  termik . 

Pesha min : 100 gr 

Pesha max : 1200 kg 

Autonomia e baterise afersisht 80 ore pune pa ndalim, ose per perdorim te vazhdueshem 1 muaj, fale funksionit te fikjes automatike . 

Made in Italy 

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme