Secondary Adv

Divan modern Urban , Mobileri Shaga

Mobileri Shaga

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Divan modern Urban 

Urban me nje dizenjo bashkohore, moderne dhe mahnitëse i veshur me tapiceri tekstili Italian të një densiteti të lartë. Ky divan është bërë në një strukturë të fortë me mbushje sfungjeri dhe filtri dhe i veshur me tekstil luksoz për atë ndjenjë krejtësisht relaksuese. Divan me dizenjo elegante punuar nga dore artistësh për të sjell një pjesë tërheqëse dhe luksoze e cila do të kompletojë çdo hapësirë jetese.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme