Secondary Adv

Videocitofoni per ambjent te jashtem, ekran me touch, lexues karte dhe njohje fytyre, Smart Home Albania

Smart Home Albania

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Videocitofoni per ambjent te jashtem, ekran me touch, lexues karte dhe njohje fytyre. Mundesi pergjigjeje/veprimi (hapje dere/porte) nepermjet aplikacionit ne telefon apo ekranit te brendshem. E pershtatshme per menaxhim ndertese.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme