Secondary Adv

Sensore per silosa, M&M Topuzi

M&M Topuzi

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Sensore per silosa, model  W Desk – Light

Karakteristikat e tij : Tregues peshe , ne model ABS (dimensionet   122 x 226 x 164) me 6 dalje ne forme kabull shtrengues. Versioni standart per montim ne tavoline, ne opsion zgjedhjeje per montim ne mur  ose kollone. Ekran  Semialfanumeric  LCD, me 6 shifra nga 20 mm.  46 simbole sinjalizimi, tastier  e papershkueshme nga uji , me 6 taste.  Mundesi rregjistrimi te ores dhe dates, fale nje baterie te brendshme tampon.  Furnizimi me energji te jashtme dhe bateri te brendshme te rikarikueshme

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme