Secondary Adv

Tregues peshe multifunksional, M&M Topuzi

M&M Topuzi

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Tregues peshe multifunksional W INOX  LIGHT

Karakteristikat e tij : Tregues peshe multifunksional. Teresisht ne INOX AISI 304. Mbajtese ne inox, per montim mural e perfshire. Dimensionet   206 x 290 x 187 mm.  Klasa mbrojtese IP 68. Tastiere me membrane kundra pershkuesmerise se ujit, me 6 taste.  ORE & DATE.  

VErsione te ndryshme per tipe dhe varietete te ndryshme ne konfigurimin e lidhjeve elektrike dhe sinjalistike.  Aprovim klace C3 , OIML  R 76.

Opsione bashkpunimi :  Porte RS 232 dhe RS 485.  Profibus DP, Device Net, CaNopen, Profinet IO, ModBus /TCP, Ethernet Tcp/Ip per lidhje me kompiter ose PLC.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme