Secondary Adv

Ndricues per pika karburanti GRAFIAS LED, ITE GRUP

ITE GRUP

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Ndricues per pika karburanti GRAFIAS LED
Dy mundesi zgjedhje ne varesi te ambentit, 99W dhe 140W           
Version inkaso, parete, dhe I varur           
Versioni 99W: 7200 lumens
Versioni 140W: 17200 lumens
Jetegjatesia: 100.000 ore pune
I dimerueshem : 1-10V           
IP 65

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme