Secondary Adv

Lazer mates distance PD 5, Hilti Albania

Hilti Albania

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Lazer mates distance PD 5
Intervali mates: .25 m - 70 m
Saktesi: ±1.5 mm
Funksionaliteti: Lazer mates distance fikse dhe me intervale

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme