Secondary Adv

Tapet bari artificial 40mm per cdo ambient, FUSHA SPORTI

FUSHA SPORTI

 Përshkrimi

Tapet bari artificial 40mm per cdo ambient

Super cilesor, me fije shume te dendura dhe shume i bute.

Lenda e pare e importuar nga Hollanda.