Secondary Adv

Tapet bari artificial jeshil per fushe tenisi, FUSHA SPORTI

FUSHA SPORTI

 Përshkrimi

Bar artificial per fusha tenisi dhe Padel.

Prodhim evropian shume cilesor.

Produkt inovativ.