Secondary Adv

Trapan betoni HR2810 Makita, Tools Market

Tools Market

Pershkrimi

Trapan betoni HR2810 Makita. Funksioni 3 -operues - Vetëm rrotacion, rrotacion me goditje, vetëm goditje. Kufizuesi i momentit të rrotullimeve; Trapani ndalet për të mbrojtur shfrytëzuesin dhe mekanizmin nga mbyllja aksidentale e puntos së trapanit.
Voltazhi i Vazhdueshëm Nominal: 800 W
Rrotullimet ne minute: 0-1.100 min-1
Goditjet për minutë: 0-4.500 min-1
Kapac. maks. celik: 13 mm
Kapac. maks. dru: 32 mm
Kapac. maks. beton: 28 mm
Lloji i bishtit: SDS - Plus
Fuqia: 2,8 J
Dimensionet (G x G x L): 314 x 89 x 225 mm
Pesha (EPTA): 3,4 kg

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme