Secondary Adv

Trapan pneumatik me bateri Makita , Tools Market

Tools Market

Pershkrimi

Trapan pneumatik me akumulator, me dizajn kompakt, i lehtë dhe siguron kontroll dhe manovrim te shkëlqyer të makinës. Mekanizmi për pozicionimin këndor: Dalta mund të rrotullohet plotë 260 shkallë me 40 pozicione të ndryshme mbyllëse. Konstruksioni lidhës unik prej gome mbyt emetimin e vibrimeve në terminalet e akumulatorit. Per modelet "Z" bateria, valixhia dhe karikuesi nuk perfshihen.
Tensioni i akumulatorit: 18 V
Kapaciteti i akumulatorit: 3,0 Ah
Rrotullimet ne minute: 0-1.100 min-1
Goditjet për minutë: 0-4.000 min-1
Kapac. maks. celik 13 mm
Kapac. maks. dru: 26 mm
Kapac. maks. beton: 20 mm
Lloji i bishtit    SDS - Plus
Numri i pjesëve mbyllëse të daltës:40
Fuqia: 2,0 J
Dimensionet (G x G x L): 358 x 84 x 259 mm
Pesha (EPTA): 3,5 kg

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme