Secondary Adv

Pllaka e gipsit Cleneo per mbrojte akustike, Knauf Albania

Knauf Albania

Pershkrimi

Pllaka e gipsit Cleneo per mbrojte akustike

 

Pllaka e gipsit Cleneo nga Knauf..

-Mbrojtje akustike perfekte

-Neutralizon aromat e pakendëshme dhe toksinat në ajër

-Unike në dizajn

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme