Secondary Adv

ILYONIS RESIDENCE - Rana e Hedhun, Shengjin ILYONIS CONSTRUCTIONS | 2021

Dergoji email
kompanise

Asistence mbi informacionin nga ACP

+355 68 90 99 009

ILYONIS RESIDENCE - Apartamente ne shitje tek Rana e Hedhun, Shengjin
ILYONIS CONSTRUCTIONS

 

ILYONIS RESIDENCE - Apartament shitje Rana e Hedhun, Shengjin - ILYONIS CONSTRUCTIONS
ILYONIS RESIDENCE - Apartament shitje Rana e Hedhun, Shengjin - ILYONIS CONSTRUCTIONS
ILYONIS RESIDENCE - Apartament shitje Rana e Hedhun, Shengjin - ILYONIS CONSTRUCTIONS

Zhvillar nga Ilyonis Constructions – Ilyonis Residence është një nga projektet më të mëdha dhe më inovative në rajon. Ky projekt i bukur ofron banim me një hapësirë ​​jetese të përsosur, përfshirë gjithçka që nevojitet për ta bërë një rezidence banimi të kompletuar.

 

PROJEKTI

Ilyonis Residence është një projekt i pajisur mirë për banim, i cili përmban të gjitha komoditetet si sigurinë, pishina, dyqane, parqe për fëmijë, vare dhe restorante, spa, ambiente biznesi dhe dhoma për lojra të brendshme.

 

ILYONIS RESIDENCE - Apartament shitje Rana e Hedhun, Shengjin - ILYONIS CONSTRUCTIONS
ILYONIS RESIDENCE - Apartament shitje Rana e Hedhun, Shengjin - ILYONIS CONSTRUCTIONS
ILYONIS RESIDENCE - Apartament shitje Rana e Hedhun, Shengjin - ILYONIS CONSTRUCTIONS

 

- 30,000 m2 rezidence banimi

- 7+1 kate mbi toke dhe 4 kate nen toke

- 80% e apartamenteve me pamje nga deti

- 2 pishina

- Wellnes center

- Eco friendly residence

- Ambjente biznesi

- Siguri maksimale

SHTEPI NE PLAZH PERFEKTE PER FAMILJEN TUAJ

Apartamentet jane konceptuar me siperfaqe qe variojne nga 80m2 - 180 m2 te organizuar ne 1+1, 2+1,3+1 te cilat jane te organizuara ne sallon ndenj, ambjente gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkone me nje pamje te mrekullueshme.

 

ALBUMET E SHITJES

 

Kati 0

Kati +1

Kati +2

Kati +3

Kati +4
 

Kati +5

Kati +6

Kati +7

Kati +8

Kati +9
 

Kati -1

Kati -2
 

VIDEO TOUR

 

VENDODHJA

 

KONTAKT ILYONIS RESIDENCE


Website:www.ilyonisconstructions.com
Email: info@ilyonisconstructions.com
Telefon Shitje: +355 68 27 10 001
Telefon Shitje: +355 68 27 10 111
Adresa: Sheshi Wilson, Zona kadastrale 3126, Lezhë, Shëngjin

 

Me shume projekte ne Shqiperi