Secondary Adv

Mario Hidrosanitare

 

Përshkrimi

Mario Hidrosanitare është një nga kompanitë hidrosanitare më të mira në Shqipëri, duke numëruar në portofolin e saj disa nga markat më të mira në industrinë e hidrosanitareve. Ne vijmë në treg me një vizion që u ofron konsumatorëve zgjidhje bashkëkohore që kombinojnë cilësi të lartë me estetikë të lartë dhe komoditetin më të kërkuar. 

 

Duke mbajtur një marrëdhënie të ngushtë me cilësinë, duke ruajtur nivelet e kënaqshme të konsumatorëve dhe duke ofruar risitë më të fundit në treg me çmimet më të mira, Mario Hidrosanitare mund të bëhet partneri juaj i preferuar për të gjitha projektet tuaja të ndërtimit dhe rinovimit. Ne ju ftojmë të shikoni më afër atë që mund të bëjmë për ju dhe t'ju inkurajojmë të na kontaktoni dhe vizitoni ne showroom-in tone.

Çfarë ofron

Pajisje hidrosanitare dhe aksesorë

 

Mario Hiodrosanitare sjell produktet dhe shërbimet për t'iu përshtatur nevojave të klientëve tanë. Ne jemi gjithmonë në dispozicion për t'ju ndihmuar në zgjedhjen e produktit të duhur, në standarde të larta dhe ofrimin e menjëhershëm të shërbimit për klientin. Sjellim për ju një gamë të gjerë produktesh hidrosanitare, modele bashkëkohore dhe cmimet më konkuruese në tregun shqiptar. Pafundësi zgjedhjesh dhe kujdes deri në detaje për të pasur aksesororet më të mire në ambientet tuaja. Ne ndërthurrim elegancen me cilësinë për të përmbushur nevojat tuaja.

 

Që kur kompania jonë u përfaqësuar në treg, ne kemi trajtuar çdo klient si ata ishin një pjesë e familjes sonë. Në Mario Hidrosanitare do të gjeni cdo gjë për arredimin e tualetit tuaj nga mobiljet, lavamanët, wc, bidet, rubineteri, kabina dushi e deri tek aksesorët hidraulike, materialet dhe rakorderitë. Qëllimi ynë është të arrijmë zgjidhjen që është e drejtë për klientët tanë.

 

Mario Hidrosanitare sjell për ju produktet më të mira duke ju garantuar cilësinë dhe sigurinë që secili prej jush kërkon nga markat me prestigjoze në botë: Artceram, Bandini Scaldabagni, Thermowatt, Farg, De Borri, Oioli Rubineteri, Porta&Bini Rubineteri, Sphera docce, Errepierre, Maryplast, Arca, Fominaya, Mediterranea, Gnali, Valbrass, Hafro, Relax, Airgama, Vinzia, Althea, etj.

Pllaka shtrimi dhe veshje

 

Mario Hidrosanitare ju fton në showroom-in tonë, ku mund të përjetoni nga afër mrekullinë dhe cilësinë e pakrahasueshme të pllakave tona italiane dhe spanjolle. Çdo pllakë është një dëshmi e artit dhe inxhinierisë europiane, e gatshme të sjellë në hapësirën tuaj një stil të paimitueshëm dhe një qëndrueshmëri që kalon kohën. Vizitoni dhe lejoni që koleksionet tona të ju frymëzojnë në krijimin e një ambienti unik dhe të mahnitshëm.

Mario Hidrosanitare ofron për ju:

 

-Pllaka për shtrim të brendshëm: Të qëndrueshme dhe me stil, ideale për shtëpi dhe biznese.

-Pllaka imitim druri: Ngrohtësia dhe eleganca e drurit, me përfitimet e qeramikës.

-Pllaka për veshje muri të ambjenteve të brendshme: Estetikë dhe funksionalitet për muret tuaja.

-Pllaka dekorative për ambjente të ndryshme: Prekje artistike për të personalizuar hapësirën tuaj.

-Pllaka kuzhine: Rezistente ndaj nxehtësisë dhe njollave, për një kuzhinë që shkëlqen.

-Pllaka për ambjente të jashtme: Për terracat dhe hapësirat e jashtme, me rezistencë ndaj motit.

-Pllaka fasade: Për një pamje të jashtme të ndërtesës që tërheq vëmendjen.

-Pllaka për shkallë: Siguri dhe stil në çdo hap.

Shërbime

Mobilje moderne tualeti
Mobilje moderne tualeti
Sete Wc dhe Bide me kapje ne mur (inkaso)
Sete Wc dhe Bide me kapje ne mur (inkaso)
Vaska freestanding
Vaska freestanding
Rubineta dushi inkaso
Rubineta dushi inkaso
Aksesore per tualete
Aksesore per tualete
Boliera Italian Bandini Braun
Boliera Italian Bandini Braun
Hidrosanitare per persona me aftesi te kufizuara
Hidrosanitare per persona me aftesi te kufizuara
Lavaman qe vendosen siper mobiljes
Lavaman qe vendosen siper mobiljes
Lavapjata graniti ose inoksi
Lavapjata graniti ose inoksi
Pasqyra me led
Pasqyra me led
Rubineta per lavapjata
Rubineta per lavapjata
Lavaman te punuar me dore (handmade)
Lavaman te punuar me dore (handmade)
Kollona dushi Termostatike
Kollona dushi Termostatike
Rubineta lavamani inkaso
Rubineta lavamani inkaso
Rubineta per lavaman dhe bide
Rubineta per lavaman dhe bide

Punë të kryera

Mario Hidrosanitare1711009720
Mario Hidrosanitare1711009734
Mario Hidrosanitare1711009745
Mario Hidrosanitare1711009761
Mario Hidrosanitare1711009773
Mario Hidrosanitare1711009789
Mario Hidrosanitare1711009822
Mario Hidrosanitare1711009851
Mario Hidrosanitare1711009863

Partnere

the artceramFargThermowattCdb de borriOiolizipponibandini scaldabanierrepierreGerominMediterranea del banoRelax

Filiale

 Magazina Fier: Autostrada Fier-Lushnje, KM 3, Albania

Showroom Fier: Pranë Shkollës së Muzikës, Fier, Albania 

Showroom Tiranë: Tirana Industrial Park, Kapanoni nr.22, Tirane, Albania 

Video