Secondary Adv

Mobileri Kolqukaj

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Mobileri Kolqukaj me qendër në Shkodër, renditet ndër një nga mobileritë më të mira e cila punon me taknologjitë dhe stilet më bashkëkohore në treg. Qëllimi I mobilerisë është të përmbushë cdo kërkesë të klientit duke bashkëpunuar për të kënaqur dhe zbatuar idetë e tyre rreth mobilimit të shtëpisë apo cdo ambjenti tjetër që ata dëshirojnë. Mobileri Kolqukaj përpiqet të realizojë me përkushtim cdo kërkesë tuajën, duke respektuar shijet tuaja dhe duke sjellë idetë tona në cdo punim me synimin për t`iu përshtatur ambjentit dhe dekorit të shtëpisë tuaj. Nëse jeni lodhur nga e zakonoshmja, ne ju ftojmë të bashkëpunoni me ne pët të krijuar për ju dhe me ju mobiljet më unike për sallone, dhoma gjumi apo koridore dhe kuzhina gatimi.

Çfarë ofron

Mobileri Kolqukaj ka një ekip të përkushtuar për tu kujdesur për klientin deri në detaje. Realizimi I cdo pune kërkon përkushtim dhe tek ne do e gjeni në cdo kohë. Komoditeti dhe cilësia që ne prodhojmë do jenë gjithmonë garancia jonë për arredimin dhe mobilimin që ju dëshironi.
-    Mobileri Kolqukaj ofron dhë prodhon:
-    Arredim ambjenti për apartamente
-    Kuzhina gatimi sipas porosisë
-    Arredim për dhoma gjumi
-    Tavolina dhe karrige druri
-    Shkallë të brendshme druri
-    Mobilje sallloni
-    Mobilje për tualete
-    Rafte dhe dollape për hapësira të ndryshme etj.
Me ne ju do te ndjeni diferencën!

Shërbime

Arredim ambjenti per apartamente
Arredim ambjenti per apartamente
Arredim per dhoma gjumi
Arredim per dhoma gjumi
Arredim shtepie me mobilje bashkekohore
Arredim shtepie me mobilje bashkekohore
Banake kuzhine te personalizuar
Banake kuzhine te personalizuar
Dhoma gjumi per femije
Dhoma gjumi per femije
Kangjella druri per shkalle te brendshme shtepie
Kangjella druri per shkalle te brendshme shtepie
Kende me porosi per sallone
Kende me porosi per sallone
Kompozime rafte druri me montim ne mur
Kompozime rafte druri me montim ne mur
Krevate matrimoniale per dhoma ciftesh
Krevate matrimoniale per dhoma ciftesh
Kundrabufe me kompozite ngjyrash
Kundrabufe me kompozite ngjyrash
Kuzhina gatimi moderne me ngjyra sipas porosise
Kuzhina gatimi moderne me ngjyra sipas porosise
Mbajtese funksionale per shtepi
Mbajtese funksionale per shtepi
Mobileri ne Shkoder
Mobileri ne Shkoder
Mobilim ambjentesh per ngrenie
Mobilim ambjentesh per ngrenie
Mobilje per kuzhina
Mobilje per kuzhina
Mobilje tualeti me pershtatje sipas hapesires
Mobilje tualeti me pershtatje sipas hapesires
Pasqyra per tualete me veshje druri
Pasqyra per tualete me veshje druri
Rafte per garderoba
Rafte per garderoba
Rafte rrobash me dru dhe xham
Rafte rrobash me dru dhe xham
Tavolina dhe karrige druri
Tavolina dhe karrige druri

Punë të kryera

Mobileri Kolqukaj1532962439
Mobileri Kolqukaj1532962481
Mobileri Kolqukaj1532962492
Mobileri Kolqukaj1532962503
Mobileri Kolqukaj1532962514
Mobileri Kolqukaj1532962527
Mobileri Kolqukaj1532962538
Mobileri Kolqukaj1532962548
Mobileri Kolqukaj1532962560
Mobileri Kolqukaj1532962570
Mobileri Kolqukaj1532962579
Mobileri Kolqukaj1532962589
Mobileri Kolqukaj1532962600
Mobileri Kolqukaj1532962611
Mobileri Kolqukaj1532962620
Mobileri Kolqukaj1532962630
Mobileri Kolqukaj1532962640
Mobileri Kolqukaj1532962651
Mobileri Kolqukaj1532962670
Mobileri Kolqukaj1532962683
Mobileri Kolqukaj1532962694
Arredim dhome gjumi
Arredim dhome gjumi
Dollap druri per dhome gjumi
Dollap druri per dhome gjumi
Dollap me kanata me reshqitje
Dollap me kanata me reshqitje
Kend me cope
Kend me cope
Kend per hapesira te medha
Kend per hapesira te medha
Kend per sallone
Kend per sallone
Krevat per dhome cifti
Krevat per dhome cifti
Kundrabufe druri e bardhe
Kundrabufe druri e bardhe
Kuzhine gatimi
Kuzhine gatimi
Montim dhome femijesh
Montim dhome femijesh
Zgare krevati dopio
Zgare krevati dopio
Rafte dekorative
Rafte dekorative