Secondary Adv

First Floor - Parket Laminat Gjerman

 

Përshkrimi

First Floor Albania ofron laminate cilësore për çdo ambient. Fortësia e materialit, cilësia gjermane e tij, puthitja me metodën Megaloc, dhe Issowax kunder ujit dhe lagështirës, na garanton që ta përdorni edhe në ambientet tregtare, apo ato me frekuentim të shpeshtë. Produkte Ekologjike, Strukturë 4V me reliev 3D, në mënyrë që të ndiheni të qetë në shtëpinë tuaj si të ishit në natyrë.

 

Modele Bashkëkohore
Risistë e fundit të modës, në arredimin e shtëpive. Nëse dëshironi një shtëpi bashkekohore sipas trendit të fundit në europë, zgjidhni “First Floor”

Shkëlqim & Bukuri
Oiled Look, garanton shkëlqimin e parketit, refleksion i ndriçimit dhe për pasojë një rritje të aspektit estetik të tij duke dhënën ndjeshmërinë e pastërtisë dhe përsosmërisë.

Çmime të Favorshme
Kurseni duke blerë një produkt rezistent që është afatgjatë në ambientet tuaja. Çmime të favorshme për çdo kategori laminati.

Çfarë ofron

-Made in Germany
Produktet elitare  janë vetëm MADE IN   GERMANY. Laminatet gjermane janë laminatet më cilësore  në botë.

-Investim Jetëgjatë
Fortësia e sipërfaqes, rezistente ndaj gërvishjeve dhe fërkimeve të shpeshta (frekuentim i shpeshtë).

-Rezistente ndaj Lagështirës
Me përmbajtje ISSOWAX, që e përforcon kundër ujit dhe lagështirës.

-Puthitje e përsosur
Sistemet e montimit MEGALOC garantojnë puthitje të përsosur dhe ruajnë pamjen e tij, si në ditën e parë që e keni montuar.


Parketet SENSA FLOORING
Sensa Flooring është një Brand i Gjigandit Gjerman W. CLASSEN GmbH & Co. Grupi zhvillon dhe prodhon dysheme me cilësi të lartë ekskluzivisht në Gjermani dhe është një nga ofruesit kryesorë në mbarë botën të dyshemeve të laminuara. Ai është lider botëror në inovacion dhe furnizues me gamë të plotë për laminatet bashkohore natyrore për përdorimet e Interior Dezajn. Laminatet Sensa-Flooring kanë kaluar me sukses testimet duke u pajisur me nje grup të madh Standartesh ISO në saj të vetive të jashtëzakonshme që ata kanë. Kliko për të shkarkuar/lexuar Standartet dhe specifikimet.

Shërbime

Dyqan parketesh Gjerman
Dyqan parketesh Gjerman
Ekspozite per laminate cilesore gjermane
Ekspozite per laminate cilesore gjermane
Laminat 100 per qind gjerman
Laminat 100 per qind gjerman
Parket laminat gjerman CLASSEN
Parket laminat gjerman CLASSEN
Laminate ekologjik
Laminate ekologjik
Parkete laminat jetegjate
Parkete laminat jetegjate
Laminat kunder gervishtjeve
Laminat kunder gervishtjeve
Parket laminat me 30 vite garanci
Parket laminat me 30 vite garanci
Laminat me fortesi maksimale
Laminat me fortesi maksimale
Parket laminat me perputhje te persosur
Parket laminat me perputhje te persosur
Parket laminat me sistem montimi Megaloc
Parket laminat me sistem montimi Megaloc
Laminate me strukture 3D
Laminate me strukture 3D
Laminat per ambjente me frekuentim te larte
Laminat per ambjente me frekuentim te larte
Laminat rezistent ndaj UV
Laminat rezistent ndaj UV
Parket laminat cilesor gjerman
Parket laminat cilesor gjerman
Instalim laminati
Instalim laminati
Parket i lehte ne pastrim
Parket i lehte ne pastrim
Parket kunder rreshqitjes
Parket kunder rreshqitjes
Parket rezistent ndaj lageshtires
Parket rezistent ndaj lageshtires
Parket laminat silencioz
Parket laminat silencioz

Katalogu

Katalog First Floor - Parket Laminat Gjerman
Katalog First Floor - Parket Laminat Gjerman
Katalog First Floor - Parket Laminat Gjerman

Punë të kryera

Trattoria Pane Pomodoro, Durres
Trattoria Pane Pomodoro, Durres
Hotel Kadrisa
Hotel Kadrisa
Hotel Kloest
Hotel Kloest
Instalim parketi gjerman per zyra
Instalim parketi gjerman per zyra
Laminat 10 mm AC5 per apartament
Laminat 10 mm AC5 per apartament
Laminat dyshemeje per dhome ndenje
Laminat dyshemeje per dhome ndenje
Montim laminati per shtepi
Montim laminati per shtepi
Parket mozaik per apartament
Parket mozaik per apartament
Pune e kryer ne Dusseldorf,Germany
Pune e kryer ne Dusseldorf,Germany
Shtrim laminati per dhome gjumi
Shtrim laminati per dhome gjumi
Shtrim parketi per ambjent zyrash
Shtrim parketi per ambjent zyrash
Instalim laminati 12mm me fortesi maksimale AC5 per apartament
Instalim laminati 12mm me fortesi maksimale AC5 per apartament
Klinika Albdental, Durres
Klinika Albdental, Durres
Veshje shkallesh me laminat
Veshje shkallesh me laminat
Klinika Panacea, Durres
Klinika Panacea, Durres
Amri Travel and Rent
Amri Travel and Rent
Dysheme e shtruar me laminat cilesor
Dysheme e shtruar me laminat cilesor
Laminat gjerman, vendosje ne ambient te brendshem
Laminat gjerman, vendosje ne ambient te brendshem
Laminat i erret, instalim ne sallon
Laminat i erret, instalim ne sallon
Laminat me ngjyre natyrale, Tirane
Laminat me ngjyre natyrale, Tirane
Laminat ne ambient biznesi me frekuentim te larte
Laminat ne ambient biznesi me frekuentim te larte
Parket dru natyral antialergjik ne dhome femijesh
Parket dru natyral antialergjik ne dhome femijesh
Parket druri inxhinjerik, Apartament ne Vlore
Parket druri inxhinjerik, Apartament ne Vlore
Parket ekologjik ne dhome gjumi
Parket ekologjik ne dhome gjumi
Parket me dekor Herringbone ne apartament
Parket me dekor Herringbone ne apartament
Parket vintage ne ambient te brendshem shtepie
Parket vintage ne ambient te brendshem shtepie
Shtim dyshemeje me parket rezistent imitim druri Decking WPC
Shtim dyshemeje me parket rezistent imitim druri Decking WPC
Shtim verande me parket druri
Shtim verande me parket druri
Shtrim me parket ne vile 3 kate, Berat
Shtrim me parket ne vile 3 kate, Berat
Vila Belvedere, Durres
Vila Belvedere, Durres
Chevron Parquet, Apartament
Chevron Parquet, Apartament
Dysheme antibakteriale, apartament
Dysheme antibakteriale, apartament
Parket Druri Inxhinierik, Kompleksi Delijorgji
Parket Druri Inxhinierik, Kompleksi Delijorgji
Plywood oak parquet flooring, Tirane
Plywood oak parquet flooring, Tirane
Projekt, dysheme me parket laminat
Projekt, dysheme me parket laminat
Shtrim dyshemeje me parket, Vile Luksoze
Shtrim dyshemeje me parket, Vile Luksoze

Partnere

ClassenSensa-Flooringbionyl-logo-profirstfloor-floorexperts

Video

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by First Floor Albania (@firstflooralbania) on