Secondary Adv

Gieffe Group Albania

 

Përshkrimi

GIEFFE GROUP u themelua në Modena në vitin 2005 në fushën e prodhimit të qeramikës, si shitës me pakicë të dyshemeve dhe mureve, mobiljeve dhe aksesorëve të banjove duke përdorur markat më të mira italiane. GIEFFE GROUP hap showroom-in e tij te pare ne Shqiperi ne dhjetor te vitit 2019 ne fushën e tregtimit me shumice dhe pakice të pllakave te porcelanit dhe gresit, hidrosanitareve, rubinetave dhe materialeve te ndertimit. 

 

Me nje pervoje 15 vjecare ne Itali, Gieffe Group është e përkushtuar t’u ofrojë klientëve të saj cilësinë më të lartë dhe modelin e përsosur në zhvillimin e projekteve të tyre. Gieffe Group ka realizuar nje sere projektesh duke nisur nga projektet individuale si: apartamente, vila e deri tek resortet dhe hotelet me 5 yje.

Çfarë ofron


Gieffe Group i’u pershtatet me se miri nevojave te tregut dhe falë kësaj ne ndihmojmë klientët tane duke i ndjekur ata në projektet e tyre si hotele, restorante, bare etj. Produktet tona jane te gjitha te certifikuara dhe me garanci nga vete kompania eksportuese. Ne ofrojmë një shërbim të personalizuar për arkitekturën dhe studiot e dizajnit, me krijimin e mostrave të produktit dhe ndihmën para dhe pas shitjes.

 

Nje pike tjeter e forte e jona eshte linja me e re Custom line ku ne realizojme printime mbi gres duke arritur deri ne formatet big slab (150×300).

Ajo cfare neve na diferencon eshte tregtimi i produkteve 100% MADE IN ITALY dhe bashkepunimi me firmat me te njohura jo vetem ne Europe por dhe ne te gjithe boten. Disa prej tyre jane:

• Fiandre Value

• Porcelaingres

• Castellato

• Cotto D’este

• Bluestyle Bt Cotto D’este

• Panaria Ceramica

• Kerakoll

• Remer Rubinetterie

• Caesar Ceramiche

• Sapien Stone etj.

Shërbime

Pllaka per shtrim dhe veshje muresh
Pllaka per shtrim dhe veshje muresh
Pllaka dekorative per veshje muri
Pllaka dekorative per veshje muri
Pllaka dekorative porcelani me shkelqim, mat, me reliev
Pllaka dekorative porcelani me shkelqim, mat, me reliev
Pllaka dekori per lokale, restorante
Pllaka dekori per lokale, restorante
Pllaka dekoruese mozaik
Pllaka dekoruese mozaik
Pllaka dyshemeje dhe muresh per ambiente publike
Pllaka dyshemeje dhe muresh per ambiente publike
Pllaka fasade per izolim termik dhe akustik
Pllaka fasade per izolim termik dhe akustik
Pllaka ne permasa te medha per shtrim
Pllaka ne permasa te medha per shtrim
Pllaka per fasada te ventiluara
Pllaka per fasada te ventiluara
Dekorim tualetesh me pllaka porcelani
Dekorim tualetesh me pllaka porcelani
Pllaka porcelan per ishull kuzhine
Pllaka porcelan per ishull kuzhine
Pllaka porcelani dekori per dhoma gjumi
Pllaka porcelani dekori per dhoma gjumi
Pllaka shtrimi moderne formate te medha
Pllaka shtrimi moderne formate te medha
Pllaka porcelani dekoruese per hotele
Pllaka porcelani dekoruese per hotele
Pllaka porcelani imitim druri, parketi, mermeri, guri
Pllaka porcelani imitim druri, parketi, mermeri, guri
Pllaka shtrimi per ambiente te jashtme
Pllaka shtrimi per ambiente te jashtme
Pllaka tualeti dekorative prej porcelani
Pllaka tualeti dekorative prej porcelani
Pllaka porcelani per veshje kuzhine gatimi
Pllaka porcelani per veshje kuzhine gatimi
Pllaka porcelani per shtrim dyshemesh
Pllaka porcelani per shtrim dyshemesh
Tregtim pllakash porcelani dhe gresi me shumice, pakice
Tregtim pllakash porcelani dhe gresi me shumice, pakice

Partnere

gieffe-blustylegieffe-caesargieffe-castelatogieffe-cottodestegieffe-fiandregieffe-kerakollgieffe-panariagieffe-porcelaingresgieffe-remergieffe-sapienstone

Video