Secondary Adv

Blelor

 

Përshkrimi

E krijuar që në vitin 1997, BLELOR ka sjellë te ju arredimin e kërkuar. Ne tregetojmë tekstile nga më të bukurat për perde, krevate, divane etj, që e kthejnë ambientin tuaj në një oaz të vërtetë. Punimet tona i karakterizon gjithmonë eleganca, luksi, kualiteti, inovacioni. Ekipi ynë viziton cdo vit panairet më të mëdhenj të tekstileve në gjithë botën, për të sjellë tek ju tendencat dhe zhvillimet më të fundit. Materialet e tekstileve që ne tregtojmë jane pambuk, lino, mëndafsh, akrilik etj. Vizitoni dyqanet tona për të kompletuar shtëpi, vila, hotele, zyra, bar dhe restorante. Mos hezitoni! Profesionalizmi ynë do të sjellë kënaqësinë tuaj!

Çfarë ofron

Blelor ju ofron kornizat e perdeve me material inoksi, bronxi dhe bronxi antik ,bashkë me gjithë aksesoret e tyre, janë një pjesë tjetër shumë e rëndësishme e punës tonë. Të gatshëm për të bërë të gjitha veshjet e brendshme të dritareve apo hapësirave të tjera, ne vijmë pranë jush me një gamë shumë të gjerë artikujsh si: Grila vertikale, Grila veneciane, Rroller, Panele,Mekanizma, Zebra etj.

-Perde
-Korniza
-Grila
-Mbulesa
-Leter murale

Bashkëpunimi ynë me firmat prestigjoze si Sarlas, Guy Laroche, Gonzalez Llado, Schmidt, Versace 19 69 etj, sjell pranë jush cilësinë e garantuar.

Shërbime

Aksesore per perde, Korniza,Shufra,Unaza
Aksesore per perde, Korniza,Shufra,Unaza
Perde me porosi
Perde me porosi
Perde per dritare
Perde per dritare
Perde per dhoma hotelesh
Perde per dhoma hotelesh
Perde per dhoma gjumi
Perde per dhoma gjumi
Perde per dhoma bebesh
Perde per dhoma bebesh
Perde per bare dhe restorante
Perde per bare dhe restorante
Perde per ambjente zyrash
Perde per ambjente zyrash
Perde per sallon me porosi
Perde per sallon me porosi
Perde sipas porosise
Perde sipas porosise
Perde moderne
Perde moderne
Perde mendafshi
Perde mendafshi
Perde te gatshme
Perde te gatshme
Perde te trasha
Perde te trasha
Set carcafe, kellef per krevat tek
Set carcafe, kellef per krevat tek
Grila per shtepi
Grila per shtepi
Grila roler per dritare
Grila roler per dritare
Grila me porosi
Grila me porosi
Mbulesa moderne per krevat
Mbulesa moderne per krevat
Mbulesa per krevat dopio dhe tek
Mbulesa per krevat dopio dhe tek
Mbulesa per divane dhe kolltuqe
Mbulesa per divane dhe kolltuqe
Kuverta per krevate
Kuverta per krevate
Tapiceri me porosi
Tapiceri me porosi
Jorgan per krevat
Jorgan per krevat
Dyqan perdesh
Dyqan perdesh
Letra murale per dhoma gjumi
Letra murale per dhoma gjumi
Letra per veshje muri
Letra per veshje muri
Robdishan per femije dhe te rritur
Robdishan per femije dhe te rritur
Jasteke Versace
Jasteke Versace
Peshqira tualeti
Peshqira tualeti
Batanije ultrasoft
Batanije ultrasoft
Dekore per evente
Dekore per evente
Komplete peshqiresh
Komplete peshqiresh
Perde transparente
Perde transparente
Rrobedishan te llojeve dhe ngjyrave te ndryshime
Rrobedishan te llojeve dhe ngjyrave te ndryshime

Punë të kryera

Blelor1500893858
Blelor1500893868
Blelor1500893876
Blelor1500893901
Blelor1500893962
Blelor1500893990
Blelor1500894001
Blelor1500894100
Blelor1500894111
Blelor1500894121
Blelor1500894130
Blelor1500894139
Blelor1500894150
Blelor1500894160
Blelor1500894172
Blelor1500894183
Blelor1500894194
Blelor1500894204
Blelor1521121447
Blelor1521121469
Blelor1521121489
Blelor1521121507
Blelor1521121537
Blelor1521121559
Blelor1521121577
Blelor1521121596
Blelor1521121613
Demi Hotel
Demi Hotel
Hotel Continental
Hotel Continental
Hotel Opera Tirana
Hotel Opera Tirana
Lulishte 1 Maji
Lulishte 1 Maji
Ministria e Brendshme
Ministria e Brendshme
Hotel Rogner
Hotel Rogner
Senator Hotel
Senator Hotel
Vila Alehandro
Vila Alehandro
Castle Elisabeth style
Castle Elisabeth style
Office roller blind
Office roller blind
Perde klasike per ambjent ndenje
Perde klasike per ambjent ndenje
Perde per apartament
Perde per apartament
Perde per dhome femijesh
Perde per dhome femijesh
Perde per dhome gatimi
Perde per dhome gatimi
Perde per dhome matrimoniale
Perde per dhome matrimoniale
Perde per dhome ndenje
Perde per dhome ndenje
Perde per zyra
Perde per zyra
Perde roller per dhoma gjumi
Perde roller per dhoma gjumi
Vendosje perde per zyra
Vendosje perde per zyra
Vendosje perdesh ne Durres Hotel
Vendosje perdesh ne Durres Hotel
Kompletim Hoteli me perde, peshqire, carcafe, jorgane
Kompletim Hoteli me perde, peshqire, carcafe, jorgane
Kuvert krevati
Kuvert krevati
Leter murale dhe perde per dhome femijesh
Leter murale dhe perde per dhome femijesh
Perde mendafshi
Perde mendafshi
Perde per Pretty Ballerinas
Perde per Pretty Ballerinas
Perde per rezidence ambasade
Perde per rezidence ambasade
Perde roller per restorant
Perde roller per restorant
Perde rroller per bar
Perde rroller per bar
Perde te larta per zyre
Perde te larta per zyre

Projekte

Hilton Garden Inn Tirana
Hilton Garden Inn Tirana

Partnere

blelor-partner-2blelor-partner-4blelor-partner-3blelor-partner-1parato

Video