Secondary Adv

Mobileri Qehaja

 

Përshkrimi

Mobileri Qehaja operon në treg që prej vitit 1993, duke ofruar dhe prodhuar mobilje të cilësisë premium. Aftesia jonë për të kuptuar dhe plotësuar nevojat e klientëve tanë  na bën sot lider në treg për prodhimin e mobiljeve më cilësore dhe që i përshtaten nevojave dhe dëshirave tuaja. 

 

Të gjitha mobiljet tona prodhohen me shumë aftësi dhe mjeshtëri nga artizanët tanë. Puna jonë ndërlidh  mendjen dhe duart së bashku, në një kërkim artizanal shumë delikat, intim dhe të përjetshëm. Ne garantojmë cilësinë maksimale, transformimin e funksionalitetit në bukuri dhe personalizimin e mobiljeve tuaja sipas kërkeses suaj.

E vendosur ne Tiranë, Mobileri Qehaja ka krijuar një reputacion mbi kualitetin e përpunimit të drurit dhe zejtarinë e pastër. Kompleksi Qehaja është një linjë mobilerie e krijuar nga zgjedhja e saktë e prodhimit dhe dizajnit te cilat i përkasin cilësisë më të lartë si dhe nga nje balancim ne mënyrë të përkryer i stilit klasik dhe neoklasik. Punimi dhe shumëllojshmëria si dhe kujdesi i veçantë në detaje dhe në zgjedhjen e ngjyrave, duke i dhënë rëndësi motiveve dekorative që janë gdhendur me kujdes në bordurë, kapakë, këmbë, etj.

Bën të mundur transformimin e punës me dorë në një lluks të jetës. Të gjitha teknikat si gdhendja, lustrimi, llakimi, prarimi kryhen me dorë dhe janë ndërthurje e përsosur mes respektit për artin e bërjes së një mobiljeje dhe risive më të avancuara teknologjike në kuadër të sektorit dhe stilit mobilues.

Çfarë ofron

Gama e gjërë e produkteve dhe krijimi i moduleve të pafundme i mundëson klientëve të përmbushin çdo nevojë dhe nga ana tjetër bën të mundur personalizimin sipas shijeve të tyre me qëllim të krijimit të mobiljeve me porosi.

 

Firma "Qehaja" falë viteve të eksperiencës profesionale ofron për ju:

-Të gjitha stilet e shkallëve: klasike, rustike, moderne.

-Të modeleve të ndryshme: të drejta, harkore, rrotulluese.

-Shumëllojshmëri elementesh të lyera dhe të palyera: balustra, boshte, korimane etj.

-Për cdo stil ne disponojmë aksesorë të cilësisë së lartë dhe profesionale si dhe të gjitha makineritë e teknologjisë së fundit.

- Krijojmë dhe përshtasim cdo lloj shkalle sipas kërkesës së vetë klientit. Për këtë arsye cdo shkallë dizenjohet dhe matet individualisht, pastaj montohet me garanci të plotë.

-Prodhojmë një pafundësi parmakësh ANTIKE, KLASIKE e MODERNE.

-Kryejmë punime dekorative në torno me dru.

-Marrim porosi sipas shijes së klientëve (dizajnit dhe fantazisë së tyre).

-Prodhojmë mobilje për dhoma dite, dhoma nate, interior, dyer druri dhe kuzhina.

-Punimet tona janë të garantuara dhe 100% dru, me cmime të caktuara dhe mjaft konkuruese.

 

Një traditë e gjatë në dizajn së bashku me teknologjinë e lartë të punimit dhe montimit lejon produktet tona të dallohen për kualitetin e tyre më të lartë.

Shërbime

Dyer druri te gdhendura
Dyer druri te gdhendura
Dyer druri me motive artisike druri
Dyer druri me motive artisike druri
Dyer druri neoklasike
Dyer druri neoklasike
Dyer klasike me porosi
Dyer klasike me porosi
Gdhendje druri me dore
Gdhendje druri me dore
Kangjella druri me porosi
Kangjella druri me porosi
Kangjella me dru te gdhendur
Kangjella me dru te gdhendur
Shkalle druri per shtepi, vila
Shkalle druri per shtepi, vila
Shkalle prej druri me porosi
Shkalle prej druri me porosi
Shkalle te brendshme te drurit
Shkalle te brendshme te drurit
Shkalle te brendshme druri me parapet xhami
Shkalle te brendshme druri me parapet xhami
Shkalle druri me konstruksion hekuri per dupleks dhe vila
Shkalle druri me konstruksion hekuri per dupleks dhe vila
Dollap druri klasik
Dollap druri klasik
Dhoma gjumi antike me porosi
Dhoma gjumi antike me porosi
Dhome gjumi klasike, neoklasike, antike
Dhome gjumi klasike, neoklasike, antike
Prodhime druri artistike
Prodhime druri artistike
Komedina dhe pasqyra klasike
Komedina dhe pasqyra klasike
Tavolina klasike me gdhendje
Tavolina klasike me gdhendje
Mobilje antike per sallon me porosi
Mobilje antike per sallon me porosi
Mobilje druri antike per lokale
Mobilje druri antike per lokale
Kuzhina antike me dru
Kuzhina antike me dru
Kuzhina druri te gdhendura
Kuzhina druri te gdhendura
Kuzhina gatimi klasike prej druri
Kuzhina gatimi klasike prej druri
Mobije banjo klasike me porosi
Mobije banjo klasike me porosi
Punime dekorative me dru
Punime dekorative me dru
Dekore druri,punime artistike me dru
Dekore druri,punime artistike me dru
Tavan dekorativ me dru
Tavan dekorativ me dru
Piktura profesionale ne mobilje
Piktura profesionale ne mobilje
Arredim klasik, Arredim neoklasik, Arredim antik
Arredim klasik, Arredim neoklasik, Arredim antik
Punime dekorative ne dru
Punime dekorative ne dru

Punë të kryera

Mobileri Qehaja1494930843
Mobileri Qehaja1494930858
Mobileri Qehaja1494930889
Mobileri Qehaja1494931891
Mobileri Qehaja1494931901
Mobileri Qehaja1519310821
Mobileri Qehaja1519310894
Mobileri Qehaja1519310920
Mobileri Qehaja1519310969
Mobileri Qehaja1519311012
Arredim total restoranti
Arredim total restoranti
Arredim vile me mobilje dyer
Arredim vile me mobilje dyer
Tavan me dekor druri
Tavan me dekor druri
Arredim total apartamenti stil klasike
Arredim total apartamenti stil klasike
Blloku i ambasadave
Blloku i ambasadave
Dekorim muri Rolling Hills Residences, Tirana
Dekorim muri Rolling Hills Residences, Tirana
Dhome graderobe me dollap klasike
Dhome graderobe me dollap klasike
Hotel Epidamn
Hotel Epidamn
The Irish Genius
The Irish Genius
Kuzhine druri e bardhe handmade
Kuzhine druri e bardhe handmade
Mobilje klasike per dhome ndenje
Mobilje klasike per dhome ndenje
Arredim me mobilje stil klasik ne apartament
Arredim me mobilje stil klasik ne apartament
Kend biblioteke stil klasik ne vile private
Kend biblioteke stil klasik ne vile private
Kornize druri me gdhendje per veshje ashensori
Kornize druri me gdhendje per veshje ashensori
Kuzhine gatimi me porosi stil klasik
Kuzhine gatimi me porosi stil klasik
Rafte druri, Supermarket Baronesha
Rafte druri, Supermarket Baronesha
Shkalle te brendshme punim druri, apartament ne Peje
Shkalle te brendshme punim druri, apartament ne Peje
Arredim i ambienteve te brendshme, Hotel Luxury Premium Finese
Arredim i ambienteve te brendshme, Hotel Luxury Premium Finese
Arredim i hollit kryesor te hotelit, Luxury Premium Finese
Arredim i hollit kryesor te hotelit, Luxury Premium Finese
Arredim recepsioni dhe holli, Hotel Luxury Premium Finese
Arredim recepsioni dhe holli, Hotel Luxury Premium Finese
Interior i dhomave te gjumit, Hotel Luxury Premium Finese
Interior i dhomave te gjumit, Hotel Luxury Premium Finese
Mobilim total ne hotel Luxury Premium Finese
Mobilim total ne hotel Luxury Premium Finese
Mobilje tualeti, Hotel Luxury Premium Finese
Mobilje tualeti, Hotel Luxury Premium Finese
Apartament, arredim total nga Qehaja Mobileri
Apartament, arredim total nga Qehaja Mobileri
Arredim apartamenti
Arredim apartamenti
Arredim hoteli
Arredim hoteli
Arredim studio pune
Arredim studio pune
Dizajn dhe arredim dhome hoteli
Dizajn dhe arredim dhome hoteli
Dhome hoteli, Arreduar nga Mobileri Qehaja
Dhome hoteli, Arreduar nga Mobileri Qehaja
Garderobe, Dizajn dhe prodhim nga Qehaja Mobileri
Garderobe, Dizajn dhe prodhim nga Qehaja Mobileri
Hotel Lounge
Hotel Lounge
Mobilje tualeti, apartament
Mobilje tualeti, apartament
Dhome gjumi, Projektuar dhe mobiluar nga Qehaja Mobileri
Dhome gjumi, Projektuar dhe mobiluar nga Qehaja Mobileri
Dizenjim dhe zbatim projekti, Shkalle te brendshme
Dizenjim dhe zbatim projekti, Shkalle te brendshme
House of Optic
House of Optic
Kompletim me mobilje, Vas Group
Kompletim me mobilje, Vas Group
Mobilim total apartamenti
Mobilim total apartamenti
Projektim dhe Arredim total, Vas Group
Projektim dhe Arredim total, Vas Group
Projektim dhe Arredim zyre
Projektim dhe Arredim zyre
Tavoline ne bar, Punim artizanal
Tavoline ne bar, Punim artizanal
Vas Group
Vas Group
Dere e jashtme me dru masiv per vile private
Dere e jashtme me dru masiv per vile private
Dizenjim dhe kompletim tualeti
Dizenjim dhe kompletim tualeti
Kuzhine gatimi moderne ne apartament
Kuzhine gatimi moderne ne apartament
Pjese dekorative me dru te gdhendur, Restorant
Pjese dekorative me dru te gdhendur, Restorant
Projektim dhe kompletim vile private, Kanada
Projektim dhe kompletim vile private, Kanada
Shkalle te brendshme druri, Duplex ne Itali
Shkalle te brendshme druri, Duplex ne Itali
Strehe druri per parkim makinash, oborr vile
Strehe druri per parkim makinash, oborr vile
Zbatim total projekti per restorant
Zbatim total projekti per restorant
Realizim projekti total ne bar, lokal
Realizim projekti total ne bar, lokal

Video

Punishtja