Secondary Adv

Pompe pishine hekuri me valvul mekanike, Super Pool Kimya

Super Pool Kimya

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Pompe pishine hekuri me valvul mekanike

Gemas Pumpex Cast Iron Pool Pumps

GEMAS PUMPEX , pompe pishine hekuri.  Trupi hekuri me vulë mekanike dhe motor trifaze. boshti prej celiku te kromuar.1450. Trupi i pompes duron presion derin ne 10 bar. Në përputhje me din 24255, plotesisht trupi i pompes eshte i ndertuat me celik te qendrueshem dhe kapak transparent

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme