Secondary Adv

Kangjell hekuri per Shkalle, EMSH

EMSH

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Kangjell hekuri per Shkalle

Kangjella Shkalle Dekorative

    Te se njejtes natyre jane dhe kangjellat e perdorshme per kufizimit e shkalleve te formave dhe tipeve te ndryshme. Hekuri I farketuar dhe I kombinuar me harkezimet dhe format e shkalleve i jep ambienteve tuaja nje pamje te hijshme dhe plot energji. Siguria qe falim ben qe perdorimi i tyre te jete i gjere dhe i stiluar ne dizenjo nga me te ndryshmet.

 

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme