Secondary Adv

Kondicioner rezidencial modeli dysheme, Fujitsu Superior Klima

Fujitsu Superior Klima

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Kondicioner rezidencial modeli dysheme

Kondicioner Fujitsu AGYG 09 LVC

Përshkrimi

(9000 deri 14000BTU/h)

A++ pajisja me e mire ne treg, modeli Dysheme kompakte dhe elegante,

Me 2 difuzor ajri .

SEER=7 me konsum energjie duke filluar nga 136w.

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme