Secondary Adv

Antimol me ngjyre per siperfaqe druri, ZEUS-AL

ZEUS-AL

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Antimol me ngjyre per siperfaqe druri

AQUAXYL - Antimol me ngjyre (mbrojtes dhe zbukurues druri ) me baze uji e teknologjise se fundit.Sherben per ngjyrosjen dhe mirembajtjen e te gjitha siperfaqeve te drurit si dyer ,dritare,kasa,tavane,pergolave,ballkoneve etj.Eskluzivisht nga ZEUS-AL

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme