Secondary Adv

Dere e brendshme me 4 fuga horizontale Platin, Lesna

Lesna

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Dere e brendshme me 4 fuga horizontale Platin

Dyert e brendshme Fortuna dhe Platin duken aq moderne dhe elegante saqë do të shëndrisin vendin ku ju jetoni. Dyert Fortuna janë të pajisura me shirita zbukurues të cilët vetëm sa i japin bukuri dyerve. Dyert Platin janë kan pjesë anësore mbajtëse të cilat janë të pajisura me shirita hekuri që nuk ndryshken.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme